logo
Nákupný košík

Garancia vrátenia peňazí
Mobil
+421 903 802 700
od 10:00 do 17:00 (Po-Pi)
garancia
Garancia vrátenia peňazí
E-shop
+
+
Mobil
+421 903 802 700
od 10:00 do 17:00 (Po-Pi)
DAINESE

DAINESE

Dainese je významným výrobcom a inovátorom v oblasti špeciálneho oblečenia pre športových motocyklistov. História značky Dainese sa začala písať v roku 1972 v talianskom meste Molveno. Lino Dainese, jej zakladateľ, sa ako aktívny cyklista a motorkár začal zaoberať návrhom a výrobou ochranných odevov pre jazdcov. Za viac ako 40 ročnú históriu značka postúpila z malej dieľne do rozmerov, kedy každý profesionálny jazdec na motorkách značku Dainese pozná, prípadne je jej používateľom. Neskôr bol v USA postavený výrobný závod, hoci dnes firma vyrába aj v Tunisku. Dnes je sídlo spoločnosti v meste Vicenza v severnom Taliansku a jej prioritou je produkcia a vývoj odevov a chráničov pre motorkárov, cyklistov a vyznávačov zimných športov. Dainese má šťastie, že medzi jej klientov patrili významné mená nielen vo svete motoristického športu na jednostopových vozidlách. Tou komerčne a sponzorsky najvýznamnejšou osobnosťou je nepochybne v posledných rokoch Valentino Rossi.

Sami vytvorili množstvo nových dizajnov, sú autormi inovácií, prípadne vylepšili už existujúce vynálezy. Dainese si ako prvý výrobca oblekov zobral za cieľ chrániť jazdca od hlavy po pätu. Chrániče chrbtice, prípadne špeciálne kolenné slidere sú akýmsi štandardom, ktorý doplňujú aj významné inovácie, ako napríklad D-AIR™, čo je technológia inteligentnej ochrany, ktorá nafukuje ochranný vak jazdca vzduchom a vytvára ochranný prvok pred zraneniami pri pádoch a nárazoch.

V súčasnosti je Dainese taktiež významným výrobcom športového oblečenia, zimných búnd a doplnkov. Využíva viacero druhov materiálov, ktoré patria v tomto odvetví medzi záruky kvality a moderných postupov. V rámci idey chrániť človeka od hlavy po pätu sa držia tejto myšlienky aj dnes. Dokazujú to ponukou kvalitných lyžiarskych prilieb s mierne futuristicky ladeným dizajnom a rôznymi farebnými variáciami, ktoré nájdete spolu s ďalším lyžiarskym vybavením v ponuke na Topski.sk

Bundy Dainese

Medzi bundami v ponuke TopSki mimoriadne populárna značka, ktorá si kladie dôraz na dizajn, no hlavne na funkcionalitu. Nepremokavé bundy vhodné do nevhodného počasia aj na bežné nosenie vo variáciách pre mužov aj ženy rôznych veľkostí. V ponuke kvalitne šité veľmi ľahké bundy plnené perím a páperím. Páperové bundy využívajú prirodzené výborné izolačné vlastnosti tohto materiálu. Pri bundách Dainese zákazník v ponuke nachádza n epremokavé a priedušné tkaniny zaisťujúci pohodlie počas outdoorových aktivít

Zaujímavosti

Významní motorkári, ktorí spojili svoje meno so značkou Dainese sú napríklad Taliani Morbidelli, Fenati, Bagnaia, Antonelli, Phillippe, Giugliano, či aktuálny Valentino Rossi a v minulosti úspešný Max Biaggi, ktorý prešiel pod inú značku. Alebo Briti Skykes, Haslam, Bridewell, či G. Martin.

V zimných športoch využívajú oblečenie a chrániče značky Dainese taktiež známe športové osobnosti ako American B. Miller, Taliani Moelgg, Deville, Roberto Nani, Sofia Goggia, F. Eisath, Čech Jan Hudec, či Kanaďania Guay a Osborne-Paradise.

Dainese je vynálezcom unikátneho airbagu, ktorý sa nachádza v obleku motorkárov. Dokáže sa aktivovať a nafúknuť pri vyhodnotení rizika pádu v priebehu 45 tisícin sekundy.

Zoradiť podľa
Zobrazenie
Dostupnosť
 Skladom
Výrobca
 Dainese
Farba
 
 
 

Veľkosť
XS
S
M
L
XL
2XL
3XL
4XL
Veľkosť rukavíc
XS
S
M
L
XL
XXL
Veľkosť prilieb
XS
S
M
L
XL
JXS
JS
JM
JL
Veľkosť bundy (filter platí iba pri setoch)
S
M
L
XL
2XL
3XL
4XL
Veľkosť nohavíc (filter platí iba pri setoch)
S
M
L
XL
2XL
3XL
Cena s DPH
 do 50 EUR
 do 100 EUR
 do 200 EUR
 do 300 EUR
 do 400 EUR
 do 500 EUR
 do 1000 EUR
 
Pohlavie
 Pánske
 Dámske
 Detské
Obtiažnosť
Modelový rok
 2017
Vynulovať filter
X

Chcete sa
 1234 >>

Dámsky lyžiarsky komplet DAINESE FEBE D-DRY®

Dámsky lyžiarsky komplet DAINESE Aede D-DRY Fuchsia

Dámsky lyžiarsky komplet DAINESE Aede D-DRY

PÁNSKY LYŽIARSKY KOMPLET DAINESE ROCA JACK D-DRY

PÁNSKY LYŽIARSKY KOMPLET DAINESE Grual D-Dry

PÁNSKY LYŽIARSKY KOMPLET DAINESE Grual D-Dry

PÁNSKY LYŽIARSKY KOMPLET DAINESE Deimos

PÁNSKY LYŽIARSKY KOMPLET DAINESE Deimos

Pánsky lyžiarsky komplet DAINESE

DAINESE Thermal Full Zip

DAINESE Drago

DAINESE Orion

Nohavice DAINESE 2° Skin Pants Lady White

Nohavice DAINESE Fast Gore-Tex Pants Blue

Nohavice DAINESE Supreme Ladies Pants E2 Water Green

Nohavice DAINESE Supreme Ladies Pants Orange

Nohavice DAINESE fast Gore-Tex Pants Orange

Lyžiarske rukavice DAINESE Jr Race 13 Glove black/green

Lyžiarske rukavice DAINESE Jr Race 13 Glove black/red

Snowboardové rukavice DAINESE D-impact 13 Glove D-Dry

Lyžiarske nohavice DAINESE Avior black

Lyžiarska bunda DAINESE Roca Jack D-Dry Jacket red/black

Náhradný štít Dainese Black Visor pre V-Jet/ V-Jet Touch

Náhradný štít Dainese Orange Visor pre V-Jet/ V-Jet Touch


24 ďalších
 1234 >>


Garancia
Certifikovaný eshop
Heuréka - overené zákazníkmi
Facebook


Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
SÚHLASÍM