logo
Nákupný košík

Garancia vrátenia peňazí
Mobil
+421 903 802 700
od 10:00 do 17:00 (Po-Pi)
garancia
Garancia vrátenia peňazí
E-shop
+
+
Mobil
+421 903 802 700
od 10:00 do 17:00 (Po-Pi)
PHENIX

PHENIX

Pri výrobe odevov pre aktívnych lyžiarov si zakladá na používaní moderných inovácií a vlastností, ktoré ocení aj náročný lyžiar. Phenix je príkladom producenta odevov, pri ktorom nezískate len odev, ale aj funkciu a dôvod, prečo sa k značke opakovane vrátite. Technológia 2WAY Stretch sa snaží o minimalizovanie vplyvu odevu na voľnosť pri snahe o pohyb. Technológia Demizax EV slúži pre čo najvyššiu nepremokavosť a paro-priepustnosť so stále zachovaným komfortom pri nosení. Technológia Thunderon Digenite Thermo, ktorá je taktiež využívaná pri mnohých odevoch značky Phenix, vyniká svojou antibakteriálnosťou, minimalizáciou elektrostatickej elektriny, udržiava teplo z prijímaného exotermického tepla zo slnka a z tela zároveň, aj vďaka vlastnostiam z izolačného materiálu z keramického kompozitu. Výrobky však s výbavou inovácií a zaujímavých prvkov pri tomto zozname nekončia.

História

Značka Phenix vznikla v Japonsku v roku 1952 ešte ako Ohtori Co., Ltd. Jej zakladateľom bol  Kazuo Tajima, ktorý firmu premenoval na Phenix Co., Ltd v roku 1967. O desať rokov sa značka stala oficiálnym partnerom japonského lyžiarskeho zväzu a o rok neskôr sa púšťa v spolupráci s americkým partnerom do výroby oblečenia pre golfistov. V roku 1983 vytvorili značku Kappa, ktorá sa už budúci rok stala značkou amerického národného tímu. Až do súčasnosti sa Phenix niekoľko krát prebojoval do pozície partnera hneď niekoľkých národných športových tímov.

Zoradiť podľa
Zobrazenie
Dostupnosť
 Skladom
Výrobca
 Phenix
Farba

Veľkosť
XS
S
M
L
XL
Veľkosť bundy (filter platí iba pri setoch)
M
Veľkosť nohavíc (filter platí iba pri setoch)
M
Cena s DPH
 do 50 EUR
 do 100 EUR
 do 200 EUR
 do 300 EUR
 do 400 EUR
 do 500 EUR
 do 1000 EUR
 
Pohlavie
 Pánske
 Dámske
Obtiažnosť
Vynulovať filter
X

Chcete sa

Pánsky lyžiarsky komplet PHENIX Sogne

Nohavice PHENIX Lily Waist Pants

Nohavice PHENIX Matrix III Salopette PZ Slim

Nohavice PHENIX Matrix III Salopette FZ

Bunda PHENIX Geiranger Jacket

Bunda PHENIX Sogne Jacket


24 ďalších


Garancia
Certifikovaný eshop
Heuréka - overené zákazníkmi
Facebook


Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
SÚHLASÍM