SALOMON Everyday Low sú klasické nízke ponožky, vyrobené zo zmesi bavlny a nylonu, určené na každodenné nosenie. Ponožky majú pohodlnú manžetu, ktorá ich drží na svojom mieste a plochý šev na špičke zabraňuje odieraniu. Špeciálne umiestnený elastický materiál poskytuje podporu klenby a dokonalé prispôsobenie. Štruktúrovaná sieťovaná časť zaisťuje lepšiu cirkuláciu vzduchu a rýchlejší transport vlhkosti. Zosilnená päta zvyšuje pohodlie pri nosení, poskytuje lepšiu odolnosť a tlmenie nárazov.
Cena za 3 páry ponožiek.
| Výrobca | |
|---|---|
| Pohlavie | |
| Farba | |
| Typ | |
| Veľkosť ponožiek | |
| Materiál | |
| Vlastnosti materiálu | |
| Pranie |
Marta J. –
Cena je naozaj prijateľná, za tri páry takýchto ponožiek som nečakala. Vydržia aj časté pranie a neskrabú. Určite ich odporúčam každému, kto hľadá kvalitu.
Stanislav D. (overený zákazník) –
Kvalita je fakt skvelá, nie sú to obyčajné ponožky. Cítim sa v nich veľmi komfortne a odporúčam ich každému, kto má aktívny životný štýl.
Adrián M. –
cool
Ľubica L. (overený zákazník) –
Kvalita je výborná, určite odporúčam. Sú naozaj pohodlné.
Roman S. –
Tieto ponožky sú úžasné! 😍 Sú pohodlné a kvalitné, takže ich určite odporúčam každému, kto chce mať nohy v teple. 👍 Voľba farby je tiež super, čierne sa hodia ku každému oblečeniu. 🔥
Veronika N. –
Doručenie bolo veľmi rýchle a ponožky prišli v skvelej kvalite. Som spokojná!
Lucia M. –
super
Beáta G. –
kupila som si tieto ponozky a bola som velmi spokojna. Nosila som ich na prechadzky a bolo som aj v nich dost pohodlne.
Milan J. –
super
Zdenko Č. –
MUSÍM POVEDAŤ, ŽE PONOŽKY SALOMON EVERYDAY LOW MA VELMI PREKVAPILI. KVALITA JE FAKT DOBRÁ A AJ CENA JE OK. NOSIM ICH NA BEŽNÉ NOSENIE, AJ NA ŠPORT A MUSÍM UZNAT, ŽE SA NOSIA POHODLNE. KEĎ SOM SI ICH OBJEDNAL, TAK SOM ANI NEČAKAL, ŽE BUDU AŽ TAK SKVELÉ. PRIATEĽKA HOVORILA, ŽE SÚ AJ PEKNÉ, TAKŽE SI ICH PLÁNUJEM OBJEDNAŤ AJ V INÝCH FARBÁCH. LEN ŠKODA, ŽE NEMAJÚ VIAC VZOROV, ALE AJ TAK SOM S NIMI VELMI SPOKOJNY.
Renáta D. (overený zákazník) –
Tieto ponožky sú naozaj kvalitné a pohodlné. Nosím ich takmer každý deň a mne sú príjemné na nohy. Určite odporúčam, ak hľadáte niečo, čo vydrží a zároveň sa pohodlne nosí.
Pavol M. –
paráda
Peter N. –
Balenie prišlo v poriadku a veľmi pekne zabalené.