Poradie | Číslo | Obrázok | Kód | Názov produktu | ks | Cena | Varianty | |||||||||||||
|
|
| Varianty produktu: |
|
| |||||||||||||||
|
|
| Varianty produktu: |
|
|
Šiltovka DYNAFIT Trucker Blue |
Bavlnené ponožky Dámske |
Bavlnené ponožky Pánske |
LIB TECH SplitBrd je kvalitný a odolný backcountry splitboard ručne vyrobený priamo v USA, určený pre skúsených snowboardistov. Bezpečnostná dvojvrstvová základňa Eco Sublimated TNT bola navrhnutá tak, aby sa dala ľahko a rýchlo opravovať. Zúžené telo C3 pre efektívne lezenie a stabilitu v technickom teréne a rýchlosti. Magne-Traction® vás udrží pod kontrolou na akomkoľvek type snehu od ľadovcov po hlboký prašan.
+
Viazanie KARAKORAM Grizzly je založené na novom rozhraní PRIME. Je vhodné pre každé dobrodružstvo na splitboarde od krátkej prechádzky až po expedície. 4 široké, napínacie kontaktné body pre priamy prenos sily na okraj splitboardu. Uhol od -30° do +30°. Funkcia Ride Stride Forward Lean umožňuje prepnutie z režimu chôdze do režimu Ride priebehu niekoľkých sekúnd. S Power Link môžete svoje viazanie z jazdného režimu dostať najjednoduchším spôsobom pomocou ergonomickej aktivačné páčky, ktorá vám umožní uvoľniť viazanie, alebo ho zaistiť jedným jednoduchým pohybom.
Kompletné viazanie s interfacom. Stačí len namontovať a môžete vyraziť ! :)
Veľkosti v eu:
M: 42 - 45
L: 45 - 48
+
Stúpacie pásy na splitboard CONTOUR Hybrid Splitboard sú vytvorené kombináciou mohéru a nylonu, vďaka čomu zaručujú dlhú trvácnosť, výbornú kĺzavosť a priľnavosť ku sklznici. Unikátna hybridná konštrukcia je zložená z dvoch vrstiev špeciálneho lepidla, pričom jedna vrstva zaisťuje dokonalé spojenie pásov ku sklznici a druhá vrstva perfektné spojenie kĺznej a priľnavej strany pásov. Pásy sa dodávajú spolu s orezávačom, nástrojom na dierovanie a nitmi.
Rozmery: 13 cm (Š) x 180 cm (D)
Lib Tech je jeden z najvýznamnejších amerických výrobcov snowboardov a skateboardov. Udržuje si svoj imidž ekologického výrobcu, no hlavne domáceho producenta. je jedným z mála, ktorý môže hrdo s opodstatneným patriotizmom povedať, že svoju výrobu nepresunuli do zahraničia, ale fungujú bez zmeny už takmer takmer 4 desaťročia. Fungujú v malom mestečku Sequim v štáte Washington na úplnom severozápadnom pobreží USA.
S produkciou Lib Techu sa spájajú najmä dve technológie. Magne-Traction ako zakrivenie bočnice okrajov snowboardu, čo prinieslo lepšiu stabilitu napríklad na zľadovatenom povrchu a Banana Technology. Práve banánová technológia bola akýmsi úskokom od tradičných technológií, pričom ide o celkom iné tvarovanie snowboardu. Lib tech sa snažil vyhnúť mŕtvej zóne, miestu, ktoré nepracuje s tlakom a váhou jazdca a tak prišli na trh s prehnutím s oblúkom smerom nadol. Táto technológia výrobcovi od roku 2007 prináša niekoľko ocenení, najmä v roku 2009, kedy za viac dostala do povedomia a fascinovala komisie, redakcie magazínov a podobne.
História
Keď si v roku 1977 vyrobil Mike Olson svoj vlastný snowboard, možno ešte netušil, že sám sebe dokázal výnimočnosť svojej kreativity a predurčil si lepšiu budúcnosť. Keď v roku 1984 dokončil univerzitu, pustil sa do výroby snowboardov na plný úväzok. Začiatky spoločnosti Mervin, ktorú založil aj s Petom Saarim, boli ťažšie a veľmi provizórne. Začínal v konskej stodole, kde predtým pracoval a na nájom si zarábal drobnými prácami. Keď sa však začali objavovať prvé objednávky a stúpol dopyt po ich práci, začali sa venovať už len výrobe snowboardov.
V súčasnosti sa so značkou spájajú mená ako Jesse Burtner, Travis Rice, Martin Černík, Greg Bretz, Jamie Lynn a mnoho iných.
Ekológia
Lib Technologies, alebo tiež Lib Tech, si veľmi zakladá na imidži ekologickej firmy. Toxické plasty už dávno vo výrobe nahradili za ekologické materiály, v ktorých v minulosti prevažoval recyklovateľný polyetylén, v roku 1995 začal používať bambusové jadro a viac začal používať aj polyméry. Zašli dokonca tak ďaleko, že nie len výrobky, ale aj celá výroba a továreň sa správa a udržiava ekologicky.