logo
Nákupný košík

vyhladavanie
+421 903 802 700
od 10:00 do 17:00 (Po-Pi)
Chcete sa
E - shop v plnej prevádzke / dnes objednáš, zajtra máš doma :)

Cenník prepravy

1. Pri platbe vopred na bankový účet na základe zálohovej faktúry, alebo pri platbe kartou, si pri objednávke v rámci Slovenskej Republiky (ďalej len SR) do peňažnej hodnoty 50,00 € za dopravné kuriérom a balné účtujeme 3,95€.

2. Pri platbe vopred na bankový účet na základe zálohovej faktúry, alebo pri platbe kartou, si pri objednávke v rámci Českej Republiky (ďalej len ČR) do peňažnej hodnoty 80,00 € za dopravné kuriérom a balné účtujeme 6,95€.

3. Pri platbe na dobierku pri objednávke v rámci SR do peňažnej hodnoty 50,00 € (platíte pri preberaní kuriérovi) si za dopravné a balné účtujeme: pri doprave kuriérskou spoločnosťou s doručením do 2 pracovných dní po expedícii z nášho skladu – 4,95€.

4. Pri platbe na dobierku pri objednávke v rámci ČR do peňažnej hodnoty 80,00 € (platíte pri preberaní kuriérovi) si za dopravné a balné účtujeme: pri doprave kuriérskou spoločnosťou s doručením do 2 pracovných dní po expedícii z nášho skladu – 7,95€.

5. Pri platbe vopred na bankový účet na základe zálohovej faktúry, pri platbe kartou, alebo na dobierku v rámci SR pri objednávke nad peňažnú hodnotu 50,00 € (platíte pri preberaní kuriérovi) si za dopravné a balné účtujeme: pri doprave kuriérskou spoločnosťou s doručením do 2 pracovných dní po expedícii z nášho skladu - 0,00€ (ZDARMA). 

6. Pri platbe vopred na bankový účet na základe zálohovej faktúry, pri platbe kartou, alebo na dobierku do ČR pri objednávke nad peňažnú hodnotu 80,00 € (platíte pri preberaní kuriérovi) si za dopravné a balné účtujeme: pri doprave kuriérskou spoločnosťou s doručením do 2 pracovných dní po expedícii z nášho skladu - 0,00€ (ZDARMA).

7. Pri platbe vopred na bankový účet na základe zálohovej faktúry, alebo pri platbe kartou, si pri objednávke v rámci SR do peňažnej hodnoty 50,00 € na výdajné miesto zásielkovne za dopravné a balné účtujeme 1,99€.                                 

8. Pri platbe vopred na bankový účet na základe zálohovej faktúry, alebo pri platbe kartou, si pri objednávke v rámci ČR do peňažnej hodnoty 80,00 € na výdajné miesto zásielkovne za dopravné a balné účtujeme 2,99€.   

9. Pri platbe na dobierku pri objednávke v rámci SR do peňažnej hodnoty 50,00 € na výdajné miesto zásielkovne za dopravné a balné účtujeme 2,99€.                                 

10. Pri platbe na dobierku pri objednávke v rámci ČR do peňažnej hodnoty 80,00 € na výdajné miesto zásielkovne za dopravné a balné účtujeme 3,99€.   

11. Pri platbe vopred na bankový účet na základe zálohovej faktúry, pri platbe kartou, alebo na dobierku pri objednávke v rámci SR nad peňažnú hodnotu 50,00 € na výdajné miesto zásielkovne za dopravné a balné účtujeme - 0,00€ (ZDARMA).  

12. Pri platbe vopred na bankový účet na základe zálohovej faktúry, pri platbe kartou, alebo na dobierku pri objednávke v rámci ČR nad peňažnú hodnotu 80,00 € na výdajné miesto zásielkovne za dopravné a balné účtujeme - 0,00€ (ZDARMA).  

13. Predávajúci sa môže s kupujúcim dohodnúť aj na inom ako štandardnom (vyššie uvedenom) postupe pri zasielaní tovaru alebo služieb ako aj cien za tieto služby.

14. Predávajúci môže zaslať tovar ktorý je okamžite dostupný kupujúcemu a zvyšnú časť objednávky doručí dodatočne v zákonnej lehote, avšak za predpokladu, že kupujúcemu nebude účtované žiadne dodatočné poštovné, okrem toho, ktoré bolo započítane v objednávke.

Dostupnosť
Vynulovať filter
XZákaznícka sekcia
Prihlásenie
Registrácia
Zabudnuté heslo
Cenník prepravy
Možnosti platby© Všetky práva vyhradené - www.topski.sk - Tvorba eshopov a SEO optimalizácia od GRANDIOSOFT

Grandiosoft - Tvorba web stránok a eshopov

Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
SÚHLASÍM    Odmietam