Dámske šľapky COQUI Slipso W v odtieni Niagara Blue/Khaki Grey sú ideálnou voľbou pre všetky fanúšičky pohodlia a zábavného dizajnu. Vďaka protišmykovému materiálu a podrážke, ktorá nezanecháva stopy, sú skvelé na každodenné nosenie doma aj pri vode. Technológia absorpcie energie zaručuje komfort pri každom kroku. Originálny detail s obrázkom SpongeBoba dodáva týmto šľapkám hravý a veselý vzhľad.
Lenka P. –
Balenie šľapiek bolo fajn, ale mohla by byť taška o niečo pevnejšia. Inak!!!som spokojná.
Silvia B. –
Šľapky prišli pekne zabalené, čo ma naozaj potešilo. Urči!!!e odporúčam tieto šľapky aj ako darček, už len ten výzor v balení pôsobí veľmi elegantne.!!
Ivan O. –
Kúpil som tieto šľapky ako darček pre moju manželku a bola veľmi spokojná. Až ma prekvapila, akú kvalitu za takú cenu dostala.
Kristína V. –
Doručenie bolo naozaj rýchle a šľapky prišli presne tak, ako som očakávala. Aj keď som ich objednávala cez víkend, dostala som ich v priebehu pár dní. Určite nemám žiadne výhrady, všetko prebehlo hladko.
Lenka P. –
Doručenie bolo rýchle a bez problémov, čo sa mi veľmi páčilo. Šľapky prišli vo výbornom stave, čo tiež hodnotím pozitívne. Určite sa budem vracať na tento e-shop.
Helena K. –
super
Helena K. –
Kúpila som si šľapky COQUI Slipso a som nadšená ich kvalitou! Odporúčam všetkým, ktorí hľadajú pohodlnú obuv na leto.
Jakub B. –
Kúpil som tieto šľapky ako darček pre moju manželku a ona je úplne spokojná. Sú super pohodlné a vyzerajú nice!
Barbora D. –
SOM VEĽMI SPOKOJNÁ S KVALITOU ŠĽAPIEK COQUI. SÚ POHODLNÉ, NAVYŠE AJ VEĽMI DOBRE VYZERAJÚ. NOSÍM ICH KAŽDÝ DEŇ A NEVIEM SI ICH VYNACHVÁLIŤ.
Marta J. –
Monika K. (overený zákazník) –
Objednávka bola doručená veľmi rýchlo, čo ma milo prekvapilo. Bála som sa, že prídu neskoro, ale už na druhý deň boli u mňa. Šľapky boli krásne zabalené a v perfektnom stave. Určite by som sa k tomu vrátila, ak budem chcieť ešte niečo objednať.
Ivana S. –
Kvalita týchto šľapiek naozaj prekvapila, aj keď som nemala vysoké očakávania. Fakt výborné!
Diana J. –
Kvalita týchto šľapiek ma prekvapila. Nosím ich už niekoľko týždňov a sú veľmi pohodlné aj na dlhšie prechádzky. Akurát som si myslela, že budú o niečo maksie, ale potom som si zvykla a fakt su super. Mam ich v dvoch farbach a s produktem som spokojná. Ak hľadáte nieco letné, tak určite si ich kupte!
Gabriela O. (overený zákazník) –
Marta J. (overený zákazník) –
Balenie bolo v poriadku, aj keď som očakávala niečo viac. Šľapky sú fajn, len to balenie by mohlo byť lepšie, aby sa to aj vizuálne viac páčilo.
Martina B. –
Tieto šľapky sú naozaj skvelé, kvalita je na úrovni! Osobne som s nimi maximálne spokojná.
Samuel K. (overený zákazník) –
Čo sa mi na týchto šľapkách páči, je ich kvalita! Kúpil som ich pre moju dcéru a je nadšená 😊❤️. Určite odporúčam 👍.