Potrebujete pomoc?
+421 903 802 700
(Po-Pia: 9:00 - 15:00)
Popis
Tabuľka veľkostí
RECENZIE
Máte otázku?

LIB TECH Cold Brew je freeridový snowboard pre univerzálne použitie za všetkých podmienok. Cold Brew je perfektný smerový all-mountainový model so stredným flexom, vďaka ktorému je extrémne všestranný a ľahko ovládateľný, s hranami Magne-Traction a stabilným, ale otočným profilom C2 rocker.

Technické vlastnosti:

- Profil C2 diponuje rockerom medzi chodidlami pre perfektné držanie hrán v oblúku a jednoduchšie manévrovanie v prašane, camber zóny pod viazaním až ku kontaktným bodom zaisťujú väčšiu stabilitu, silu pri odrazoch a lepšiu kontrolu.
- Technológia Magne-Traction, strategicky umiestnené vrúbky po hranách snowboardu, poskytujú neskutočné držanie hrán a kontrolu za každých podmienok.
- Vrchná vrstva Eco Sublimated Poly Top je z vysoko odolného, nárazuvzdorného, ľahkého materiálu odolného voči UV žiareniu a teplote, vrchná potlač je vytvorená ekologickým procesom ​​sublimácie.
Original Banana Technology -  rocker je umiestnený medzi chodidlami a špic a chvost snowboardu majú lepší kontakt s povrchom, vďaka čomu je snowboard stabilnejší, manévrovateľnejší a hrany sa nezasekávajú. V prašane jazdí prirodzene, no nemá problém ani s iným terénom.

+

Snowboardové viazanie GNU Psych je jedno z najľahších viazaní z kategórie, najmä vďaka hliníkovej základni. ERGO-X Highback umožňuje rýchly nástup a výstup z viazania a výbornú manévrovateľnosť, bez straty energie. Obidva strapy disponujú mäkkým polstrovaním pre maximálne pohodlie. Jednoduché prispôsobenie veľkosti pomocou kvalitných micro spôn. 

L =    EU 42 - 45
XL =  EU 44 - 48

Rýchle doručenie
Odborné poradenstvo
Možnosť vrátenia

CHARAKTERISTIKA

Priemerné hodnotenie
0.0
Pridajte prvú recenziu pre “Snowboard LIB TECH Cold Brew + Viazanie GNU Psych”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Potrebujete pomoc?
+421 903 802 700
topski@topski.sk

    Odporúčané
    Obľúbené
    Mohlo by sa vám páčiť
    © 2023 - Všetky práva vyhradené
    synccrossmenu-circlecheckmark-circle