Potrebujete pomoc?
+421 903 802 700
(Po-Pia: 9:00 - 15:00)

Tento produkt môžete zakúpiť vo zvýhodnenom sete

Popis
Tabuľka veľkostí
RECENZIE
Máte otázku?

Snowboard LIB TECH Cortado je vyvážená all-mountain doska vhodná do parku, na zjazdovku, ale nestratí sa ani mimo zjazdovky. Profil C2, hrany Magne-Traction a konštrukcia snowboardu ponúka vyvážený pomer, ktorý oceníte v každom teréne a za akýchkoľvek snehových podmienok.

Technické vlastnosti:

- Technológia Magne-Traction, strategicky umiestnené vrúbky po hranách snowboardu, poskytujú neskutočné držanie hrán a kontrolu za každých podmienok.
- Profil C2 diponuje rockerom medzi chodidlami pre perfektné držanie hrán v oblúku a jednoduchšie manévrovanie v prašane. Camber zóny pod viazaním až ku kontaktným bodom zaisťujú väčšiu stabilitu, silu pri odrazoch a lepšiu kontrolu.
Original Banana Technology -  rocker je umiestnený medzi chodidlami a špic a chvost snowboardu majú lepší kontakt s povrchom, vďaka čomu je snowboard stabilnejší, manévrovateľnejší a hrany sa nezasekávajú. V prašane jazdí prirodzene, no nemá problém ani s iným terénom.
- Vrchná vrstva Eco Sublimated Poly Top je vysoko odolná, nárazuvzdorná, ľahká a odolný voči UV žiareniu a zmenám teploty.

Rýchle doručenie
Odborné poradenstvo
Možnosť vrátenia
Priemerné hodnotenie
0.0
Pridajte prvú recenziu pre “Snowboard LIB TECH Cortado”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Potrebujete pomoc?
+421 903 802 700
topski@topski.sk

    Odporúčané
    Obľúbené
    Mohlo by sa vám páčiť
    © 2023 - Všetky práva vyhradené
    synccrossmenu-circlecheckmark-circle