Potrebujete pomoc?
+421 903 802 700
(Po-Pia: 9:00 - 15:00)

Tento produkt môžete zakúpiť vo zvýhodnenom sete

Popis
Tabuľka veľkostí
RECENZIE
Máte otázku?

Snowboard LIB TECH T.Rice Pro je freestylový snowboard pre univerzálne použitie za všetkých podmienok. Snowboard s unikátnou konštrukciou HP, tvorenou okrem iného kvalitným dreveným jadrom sa nestratí v parku ani na zjazdovke.

Technické vlastnosti:

- Profil C2 diponuje rockerom medzi chodidlami pre perfektné držanie hrán v oblúku a jednoduchšie manévrovanie v prašane. Camber zóny pod viazaním až ku kontaktným bodom zaisťujú väčšiu stabilitu, silu pri odrazoch a lepšiu kontrolu.
- Technológia Magne-Traction, strategicky umiestnené vrúbky po hranách snowboardu, poskytujú neskutočné držanie hrán a kontrolu za každých podmienok.
- Vrchný materiál Eco Sublimated Bio Beans Top na báze rastlinného oleja je šetrný k životnému prostrediu, robustný a odolný proti poškriabaniu.
Original Banana Technology -  rocker je umiestnený medzi chodidlami a špic a chvost snowboardu majú lepší kontakt s povrchom, vďaka čomu je snowboard stabilnejší, manévrovateľnejší a hrany sa nezasekávajú. V prašane jazdí prirodzene, no nemá problém ani s iným terénom.

Rýchle doručenie
Odborné poradenstvo
Možnosť vrátenia
Priemerné hodnotenie
0.0
Pridajte prvú recenziu pre “Snowboard LIB TECH T. Rice Pro”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Potrebujete pomoc?
+421 903 802 700
topski@topski.sk

    Odporúčané
    Obľúbené
    Mohlo by sa vám páčiť
    © 2023 - Všetky práva vyhradené
    synccrossmenu-circlecheckmark-circle