Polarizačné okuliare Rockbros so sklami s iridíovou vrstvou zjasňujú videnie a výrazne redukujú oslnenie či nepríjemné odrazy svetla, napríklad z mokrej vozovky. Poskytujú vysokú ochranu UV400 a sú ideálne na silné slnečné podmienky. Rám je vyrobený z odolného, ľahkého TR materiálu a váži len 26 g. V balení nájdete rámik na dioptrické šošovky, handričku a vrecko z mikrovlákna, ako aj pevné ochranné puzdro.
Jana V. –
Jakub B. –
Ladislav S. –
Sú to jedny z najlepších športových okuliarov, aké som kedy mal. Kvalita spracovania je vynikajúca, rám je pevný a šošovky sú skutočne polarizované. Pri jazde na bicykli sa mi osvedčili, lebo mi skvele chránia oči pred slnkom a odrazmi. Dokonca aj za jasného slnečného dňa vidím všetko jasne a bez námahy. Určite odporúčam všetkým, ktorí hľadajú kvalitné športové okuliare.
Natália S. –
Kúpila som si tieto športové polarizačné okuliare ROCKBROS Blue 4 a musím povedať, že som nadmieru spokojná. Na prvý pohľad vyzerajú skvele a veľmi sa mi páči ich dizajn. Ich cena je naozaj priaznivá, zvlášť keď zohľadním kvalitu a ochranu, ktorú ponúkajú. Pri športovaní na slnku sú naozaj efektívne a skvele redukujú oslnivé svetlo. Odporúčam ich všetkým, ktorí hľadajú dobré okuliare za rozumnú cenu!
Alena M. –
S týmito športovými okuliarmi ROCKBROS som veľmi spokojná. Kvalita je naozaj výborná a cítiť, že sú vyrobené z kvalitných materiálov.
Dominik L. (overený zákazník) –
Okuliare prišli riadne zabalené, čo ma naozaj potešilo. Všetko bolo bezpečne zabalene a prišlo to v poriadku. Je vidno, že si dávajú záležať na detailoch.
Jana V. –
Mám pocit, že kvalita týchto okuliarov je naozaj nadpriemerná. Keď som ich prvýkrát vyskúšala, okamžite sa mi zapáčila ich pevnosť a pohodlnosť. Sedia mi perfektne a počas športovania ich vôbec necítim.
Marián K. –
Doručenie bolo veľmi rýchle, čo ma príjemne prekvapilo. Objednal som si okuliare a prišli skôr, než som čakal. Takéto rýchle doručenie naozaj oceníte, keď sa tešíte na nový produkt.
Ivana S. –
Lukáš K. –
Okuliare sú fajn, ale myslím, že by mohli byť lacnejšie. Kvalita je dobrá, ale predsa len, cena ma trošku odradila.
Michal T. –
Pekné balenie, okuliare prišli v štýlovej krabičke. Všetko vyzeralo naozaj dobre.