Tričko UNDER ARMOUR Threadborne Elite SS Blue
Tričko UNDER ARMOUR Threadborne Elite SS je vyrobené z ultraľahkého materiálu UA Siro, ktorý neuveriteľne rýchlo schne. Tričko je vybavené technológiou Anti-Odor eliminujúcou baktérie spôsobujúce zápach, takže vydrží bez prania dlhšiu dobu. Technológia Moisture Transport System zabezpečuje telu vynikajúci odvod vlhkosti.
| Výrobca | |
|---|---|
| Pohlavie | |
| Farba | |
| Typ | |
| Veľkosť | |
| Strih | |
| Materiál | |
| Vlastnosti materiálu | |
| Pranie |
| Veľkosť | Hrudník | Pás | Boky |
|---|---|---|---|
| S | 86 - 94 cm | 74-79 cm | 86-91 cm |
| M | 94 - 104 cm | 79-86 cm | 91-99 cm |
| L | 104 - 112 cm | 86-94 cm | 99-107 cm |
| XL | 112 - 122 cm | 94-104 cm | 107-117 cm |
| XXL | 122- 132 cm | 104-116 cm | 117-127 cm |
| 3XL | 132-142 cm | 116-127 cm | 127-137 cm |
| 4XL | 142-152 cm | 127-138 cm | 137-147 cm |
| 5XL | 152-163 cm | 138-150 cm | 147-157 cm |
Andrej P. –
Kvalita trička je naozaj na vysokej úrovni. Mám ho už niekoľko mesiacov a stále vyzerá ako nové, aj po mnohých praniach. Super materiál, ktorý odvádza pot a nezostáva v ňom nepríjemný zápach. Veľmi ocenujem aj to, že sa príjemne nosí počas celého dňa.
Igor Š. (overený zákazník) –
Balenie prišlo v super stave, tričko nebolo pokrčené a pekne zabalené. Rýchlo som sa k nemu dostal.
Marta J. –
Kúpila som toto tricko ako darček pre svojho manžela a bolo som potesena aké kvalitné je. Materiál je prilis jemný a skvelo sa nosí. Môj manzel si ho hneď oblubil a nosi ho aj na bežné dni. Odporúčam ho každému, kto hľadá kvalitný darček.
Martin K. –
TRIČKO UNDER ARMOUR THREADBORNE ELITE JE NAOZAJ KVALITNÉ A NOSÍ SA VEĽMI PRÍJEMNE. MATERIÁL JE VEĽMI POHODLNÝ A ODVÁDZA POT, ČO JE SKVELÉ NAJMÄ POČAS ŠPORTOVANIA. URČITE HO ODPORÚČAM KAŽDÉMU, KTO HĽADÁ SKVELÉ TRIČKO NA TRÉNING ALEBO AJ NA BEŽNÉ NOSENIE. 👍🔥
Marcel P. –
Doručenie bolo rýchle a tričko prišlo v perfektnej kvalite.
Samuel K. (overený zákazník) –
Kvalita trička je naozaj výborná, veľmi ma prekvapila. Materiál je tenký, ale odolný a perfektne sa prispôsobuje telu. Videl som, že sa dá nosiť nielen pri cvičení, ale aj na bežné výlety alebo stretnutia s priateľmi. Farba je krásna, presne ako na obrázku. Jediný dôvod, prečo dávam 4 hviezdičky, je, že som očakával trošku rýchlejšie dodanie.
Adam K. –
Cena je primeraná, vzhľadom na kvalitu a značku. Za túto cenu dostanete kvalitné oblečenie.
Ivan O. –
Tričko Under Armour je naozaj kvalitné a vypadá skvele. Odporúčam ho každému, kto hľadá niečo pohodlné na športovanie.
Samuel K. –
Cena je skvelá, za takú kvalitu dostanete naozaj dobrý obchod.
Rastislav S. –
Tričko Under Armour má skvelý dizajn a je veľmi pohodlné. Kvalita materiálu je naozaj vysoká, takže sa nemusíte báť, že by sa rýchlo opotrebovalo. Páči sa mi, že je priedušné a ideálne na športovanie. Keď som ho prvýkrát nosil, cítil som sa v ňom super. Odporúčam každému, kto si chce zaobstarať kvalitné tričko, určite to nie je posledný kus, ktorý si kúpim.
Viktor K. –
Toto tričko má úžasnú kvalitu. Je príjemné na dotyk a veľmi pohodlné.
Richard Š. –
Doručenie bolo rýchle, ale trochu oneskorené oproti tomu, čo bolo avizované. Inak som spokojný.
Dávid M. –
Tomáš V. (overený zákazník) –
Kvalita tohto trička je naozaj skvelá, je to prvýkrát, čo som ho mal a už som si objednal dalsie. Je pohodlne a velmi prijemne na nosenie takze odporúčam každému.
Tibor K. –
Balenie bolo veľmi dobre spravené, tričko prišlo nepoškodené a v dobrom stave. Odporúčam, lebo takto by malo vyzerať každé doručenie.
Rastislav S. –
Cena za toto tričko je naozaj prijateľná, keď zvážim jeho kvalitu. Naozaj odporúčam každému, kto hľadá kvalitné oblečenie.
Michal T. (overený zákazník) –
fajn
Eva K. –
Kúpila som tričko ako darček pre svojho syna a cena bola veľmi rozumná za takú kvalitu. Tento produkt určite odporúčam, lebo má skvelý strih a materiál je príjemný na telo. Môj syn je s tričkom veľmi spokojný a nosí ho na tréningy aj vo voľnom čase. Je to skvelá investícia do pánskeho oblečenia.
Veronika N. –
kúpila som tričko pre manžela ako darček a bola som milo prekvapená. Balenie bolo veľmi pekné, takže som sa nemusela bat že by bolo niečo zle. Tričko je kvalitné a manžel si ho hneď obliekol. Možno som mohla zvolit aj inú farbu, ale modrá sa mu páči. Bolo som spokojná s objednávkou.