Potrebujete pomoc?
+421 412 304 431
(Po-pia: 9:00-16:00)

ALPINA

Spoločnosť Alpina je známym a uznávaným hráčom na trhu so športovými potrebami, bicyklami a výstrojom pre zimné športy. S bohatou históriou a silným zameraním na kvalitu a inovácie sa stala jednou z vedúcich značiek v odvetví. Pozrime sa bližšie na túto značku, ktorá od roku 1980 zásobuje športovcov a dobrodruhov špičkovými produktmi.

História Alpiny sa začala v roku 1980, keď sa spoločnosť predstavila na prestížnom športovom veľtrhu ISPO. Hneď na začiatku si získala pozornosť svojím sortimentom slnečných okuliarov navrhnutých pre športovcov. V roku 1981 priniesla na trh panoramatické okuliare TURBO, nasledoval model M1, ktorý oslovil americký trh. V roku 1983 predstavila model Surf´n´Snow, ktorý sa neskôr premenoval na Swing a stal sa najpredávanejšími multifunkčnými okuliarmi na svete, predalo sa viac ako 1,5 milióna kusov.

V rokoch 1992 a 1993 prišla Alpina s revolučnou inováciou - nerozbitnými šošovkami. Od roku 1996 sa zameriavala na výrobu a inovácie prilieb, často prichádzala s novými funkciami a vylepšeniami. V roku 2008 urobila krok vpred so zavedením technológie Quattroflex pre vysokokontrastné videnie a VarioFlex pre tónovanie šošoviek podľa svetelných podmienok.

Dnes Alpina dominuje na 40 percentách nemeckého trhu so športovými potrebami a drží silné postavenie v Rakúsku a Švajčiarsku. Je považovaná za domácu značku aj v týchto krajinách, hoci jej korene siahajú do Nemecka.

V našej ponuke nájdete široký výber produktov tejto značky - lyžiarky ALPINA, bežky ALPINA, topánky na bežky ALPINA a topánok vhodných pre zimné dobrodružstvá. Alpina je synonymom pre kvalitu, spoľahlivosť a špičkový dizajn, a preto je správnou voľbou pre každého vášnivého športovca alebo milovníka zimných radovánok. Výrobky Alpina vám zabezpečia maximálny výkon a pohodlie na svahu alebo na zasnežených chodníkoch. Nezáleží na tom, či sa chystáte na lyžovačku, snowboarding, bežecké lyžovanie alebo iný zimný šport, Alpina má pre vás to správne vybavenie.


Zobraziť celý popis kategórie
Kategória

Cena

Cena

Výrobca

Výrobca
  • Salewa (26)

Farba

Farba
  • Čierna (18)
  • Sivá (3)
  • Červená (5)
  • Modrá (9)
Poradíme vám?
+421 412 304 431
Najpredávanejšie v kategórii

Lyžiarky ALPINA Duo 4 Max

Detské lyžiarky ALPINA Duo 4 Max určené mladým lyžiarom sú vybavené viacerými...

Zoradenie

Zoradenie
Počet produktov na stranu:

Počet výsledkov

1 - 26 z 26 produktov
FILTROVAŤ PRODUKTY
© 2023 - Všetky práva vyhradené
coggiftsynccross