Potrebujete pomoc?
+421 412 304 431
(Po-pia: 9:00-16:00)

Dámske Ponožky / Podkolienky

Dámske ponožky sú dôležitou súčasťou športového oblečenia a bežného obliekania. Ponúkame široký výber dámskych ponožiek, ktoré sú vhodné na športovanie alebo bežné nosenie. Naše ponožky sú vyrobené z kvalitných materiálov a ponúkajú komfort, priedušnosť a štýlový vzhľad.

Dámske kotníkové ponožky sú skvelou voľbou pre aktívne ženy, ktoré preferujú kratšie ponožky. Tieto ponožky majú pohodlný stredný strih, ktorý sa končí nad kotníkom. Sú vyrobené z mäkkých a priedušných materiálov, ktoré zaisťujú pohodlie a odvod potu počas športovania. Naše ponožky Nike, Salomon, Stance, Dynafit a ďalších značiek ponúkajú rôzne farebné a dizajnové možnosti, aby ste si mohli vybrať podľa svojho štýlu.

Dámske vysoké ponožky sú ideálne pre športové aktivity, kde potrebujete väčšiu ochranu a podporu. Tieto ponožky siahajú nad členok a poskytujú stabilný a pohodlný pocit. Sú vyrobené z elastických materiálov, ktoré zaisťujú správne priliehanie a odvod potu. Ponožky sú dostupné v rôznych farebných a dizajnových variantoch, aby ste si mohli vybrať podľa svojich preferencií.

Dámske podkolienky sú skvelou voľbou napr. na lyžovanie, bežkovanie, atď. Tieto podkolienky sú obľúbené pre svoju pohodlnosť a univerzálnosť. Sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaisťujú priedušnosť a odvod potu. Naše ponožky ponúkajú rôzne farebné a dizajnové možnosti, aby ste si mohli vybrať podľa svojich preferencií.

Dámske vyhrievané podkolienky sú skvelou voľbou pre chladnejšie podmienky a zimné športy. Tieto podkolienky majú zabudovaný vyhrievací systém, ktorý udržuje vaše nohy teplé počas celého dňa. Sú vyrobené z teplých a mäkkých materiálov, ktoré zaisťujú pohodlie a tepelnú izoláciu. V našej ponuke nájdete vyhrievané podkolienky s rôznymi nastaviteľnými úrovňami tepla.

Kompresné návleky sú ideálne pre aktívne ženy, ktoré sa venujú intenzívnym športovým aktivitám. Tieto návleky ponúkajú kompresný efekt, ktorý podporuje lepšiu cirkuláciu krvi a zvyšuje výkon. Sú vyrobené z elastických materiálov, ktoré poskytujú komfortné priliehanie a podporu. Ponúkame kompresné návleky v rôznych farebných možnostiach.

Nezáleží na tom, či športujete alebo len bežne nosíte ponožky, naše dámske ponožky vám poskytnú pohodlie, ochranu a štýlový vzhľad. Vyberte si svoj ideálny typ ponožiek a vychutnajte si športové aktivity s maximálnym komfortom a výkonom.


Zobraziť celý popis kategórie
Kategória

Cena

Cena

Výrobca

Výrobca
 • KTM (1)
 • M-Wave (2)
 • Piranha (3)
 • SPORT 2000 (10)
 • Zéfal (1)

Farba

Farba
 • Čierna (20)
 • Sivá (1)
 • Biela (2)
 • Červená (2)
 • Modrá (1)
 • Stříbrná (1)
Poradíme vám?
+421 412 304 431
Najpredávanejšie v kategórii

Zoradenie

Zoradenie
Počet produktov na stranu:

Počet výsledkov

1 - 17 z 17 produktov
FILTROVAŤ PRODUKTY
© 2023 - Všetky práva vyhradené
coggiftsynccross