Potrebujete pomoc?
+421 412 304 431
(Po-pia: 9:00-16:00)

Detská obuv

Detské snowboardové topánky sú neoddeliteľnou súčasťou vybavenia mladých nadšencov, ktorí sa chcú naučiť alebo zdokonaľovať vo svete snowboardovania. Naša ponuka detských snowboardových topánok je zameraná na poskytnutie pohodlia, bezpečnosti a podpory pre deti, ktoré si chcú vychutnať zimnú zábavu na doske.

Detské topánky, ktoré nájdete v našej ponuke, sú značkové a dôverihodné. Sú navrhnuté s ohľadom na špecifické potreby detí a mladých jazdcov. Tieto topánky zabezpečujú správnu mieru pohodlia, podpory a ovládateľnosti, čo je kľúčové pre bezpečný a zábavný jazdný zážitok.

Detské snowboardové topánky sú dostupné v rôznych veľkostiach, ktoré zodpovedajú výške a veľkosti nohy dieťaťa. Toto zabezpečuje, že topánky budú presne pasovať a umožnia dieťaťu pohodlie pri jazde na doske. Pre deti, ktoré sa ešte len učia jazdiť, máme topánky, ktoré sú ľahké na ovládanie a poskytujú dostatočnú stabilitu. Pre pokročilých mladých jazdcov máme topánky, ktoré umožňujú experimentovať s rôznymi štýlmi jazdy a technikami.

Naše detské snowboardové topánky sú vybavené rôznymi systémami šnurovania, aby sa dieťaťu zjednodušilo obúvanie a vyzúvanie. Máme snowboardové topánky s tradičným šnurovaním, ktoré umožňuje presné nastavenie šnurovania. Pre tých, ktorí preferujú rýchlejšie a pohodlnejšie riešenie, ponúkame topánky s rýchlošnurovaním. Taktiež sú k dispozícii topánky so systémom Boa, ktorý umožňuje rýchle a presné nastavenie šnurovania jednoduchým otočením kolesa.

Detské snowboardové topánky v našej ponuke sú navrhnuté tak, aby zabezpečili bezpečný, pohodlný a radostný zážitok na svahu. Naše značkové topánky zaručujú kvalitu a spoľahlivosť, ktoré si zaslúžia mladí jazdci. Bez ohľadu na úroveň skúseností vašich detí, môžete očakávať, že naše detské snowboardové topánky im pomôžu zamilovať si tento skvelý zimný šport a zažiť nezabudnuteľné chvíle na snehu.


Zobraziť celý popis kategórie
Kategória

Cena

Cena

Výrobca

Výrobca
  • Therm-ic (1)

Batérie

Batérie
  • Batéria C-Pack 1300B (1)
  • Batéria C-Pack 1700B (1)
Poradíme vám?
+421 412 304 431
Najpredávanejšie v kategórii

Snowboardová obuv BURTON Coco Grey

Snowboardová obuv BURTON Coco Dámske mäkké snowboardové topánky BURTON Coco s komfortnou papučou Truefit a tradičným...

Zoradenie

Zoradenie
Počet produktov na stranu:

Počet výsledkov

1 nájdený produkt
FILTROVAŤ PRODUKTY
© 2023 - Všetky práva vyhradené
coggiftsynccross