Potrebujete pomoc?
+421 412 304 431
(Po-pia: 9:00-16:00)

Detské lyže

Ponúkame široký výber detských zjazdových lyží pre deti rôzneho veku a úrovní lyžovania. Naše detské lyže sú navrhnuté s ohľadom na potreby a schopnosti detí a poskytujú im bezpečný a zábavný zážitok na svahu. Spolupracujeme s renomovanými značkami, ako sú Elan, Atomic, Rossignol a ďalšie, ktoré sú známe svojou kvalitou, výkonnosťou a spoľahlivosťou.

Detské zjazdové lyže sú dostupné v rôznych dĺžkach, začínajúc od 70 cm až po 180 cm, čo umožňuje výber podľa veľkosti a schopností dieťaťa. Pre začiatočníkov ponúkame lyže s jednoduchým ovládaním a stabilitou, ktoré pomáhajú deťom získavať istotu na svahu a rozvíjať ich lyžiarske schopnosti. Pre pokročilé a expertné deti máme v ponuke lyže s vyššou úrovňou výkonnosti, ktoré im umožňujú jazdiť agresívne a rýchlo na rôznych terénoch.

Naše detské zjazdové lyže sú dodávané spolu s viazaním, ktoré je špeciálne navrhnuté pre deti a poskytuje spoľahlivé uchytenie. Viazanie je nastaviteľné a bezpečné, aby zabezpečilo správnu funkciu a ochranu počas lyžovania. Okrem toho ponúkame aj sety, ktoré obsahujú nielen detské lyže s viazaním, ale aj detské lyžiarky a detské lyžiarske palice, čím zabezpečujeme kompletnú výbavu pre deti.

Naše detské lyže sú vhodné pre chlapcov aj dievčatá a majú rôzne farebné a atraktívne dizajny, aby deti mali radosť z lyžovania a pocit, že majú svoju vlastnú výbavu, ktorá sa im páči.

Značky, ktoré ponúkame, vrátane Elan, Atomic a Rossignol, sú známe svojimi inováciami a dôrazom na kvalitu. Ich detské zjazdové lyže sú navrhnuté a vyrábané s ohľadom na bezpečnosť a potreby detí, aby im poskytovali optimálny výkon a zážitok na svahoch.

Vyberte si zo širokej ponuky detských zjazdových lyží od značiek Elan, Atomic, Rossignol a ďalších a zabezpečte svojmu dieťaťu skvelý lyžiarsky zážitok. Nech už je vaše dieťa začiatočník, pokročilé dieťa alebo expert, naše lyže poskytnú bezpečnosť, ovládateľnosť a radosť z lyžovania.


Zobraziť celý popis kategórie
Kategória

Cena

Cena

Výrobca

Výrobca
  • Crep Protect (1)
  • Holmenkol (6)
  • Toko (4)

Objem

Objem
  • 250 ml (4)
  • 1000 ml (2)
  • 20 ml (1)
  • 500 ml (1)
  • Balenie 1 kus (1)
  • Balenie 30 kusov (1)
Poradíme vám?
+421 412 304 431
Najpredávanejšie v kategórii

Zoradenie

Zoradenie
Počet produktov na stranu:

Počet výsledkov

1 - 11 z 11 produktov
FILTROVAŤ PRODUKTY
© 2023 - Všetky práva vyhradené
coggiftsynccross