Potrebujete pomoc?
+421 412 304 431
(Po-Pia: 9:00 - 15:00)

Ponožky

Pánske ponožky sú dôležitou súčasťou športového a každodenného obliekania. Ponúkame široký výber pánskych ponožiek, ktoré sú vhodné na športovanie aj na bežné nosenie.

Naše pánske členkové ponožky sú štýlové, pohodlné a ideálne pre denné použitie. Tieto ponožky majú krátky strih a zabezpečujú dostatočnú ventiláciu, aby sa zabránilo prehriatiu nôh. Sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaisťujú pohodlie a odvod potu.

Ponúkame aj značkové pánske ponožky vyššieho strihu, napríklad na futbal. Tieto ponožky sú vyrobené z odolného materiálu, ktorý zabezpečuje pohodlie a ochranu počas športových aktivít. Sú navrhnuté tak, aby poskytovali optimálnu oporu a pohodlie pre vaše nohy.

Pre bežcov a lyžiarov ponúkame pánske podkolienky, ktoré sú špeciálne navrhnuté pre tieto športy. Tieto podkolienky majú príjemný pohodlný materiál, ktorý zaisťuje dobrú termoreguláciu a odvod potu. Sú navrhnuté tak, aby poskytovali dostatočnú podporu a ochranu pre vaše nohy.

Ak hľadáte ešte viac tepla a pohodlia, ponúkame aj pánske vyhrievané podkolienky. Tieto ponožky majú zabudovaný vyhrievací systém, ktorý udržuje vaše nohy teplé počas chladných dní. Môžete si nastaviť teplotu podľa vašich preferencií a užívať si pohodlie aj v najnáročnejších podmienkach.

Pre tých, ktorí preferujú kompresiu, ponúkame pánske kompresné návleky. Tieto návleky zlepšujú cirkuláciu krvi, zvyšujú výkon a urýchľujú regeneráciu. Sú vhodné pre športovcov aj pre tých, ktorí trpia opuchmi alebo únavou nôh.

Vyberte si pánske ponožky, ktoré vám poskytnú pohodlie, ochranu a podporu počas vašich športových aktivít aj každodenného života. S našimi kvalitnými ponožkami budete mať dokonalú starostlivosť o svoje nohy.


Zobraziť celý popis kategórie
Kategória

Cena

Cena

Výrobca

Výrobca
  • SPORT 2000 (1)

Dĺžka

Dĺžka
  • 70 cm (1)
Poradíme vám?
+421 412 304 431
Najpredávanejšie v kategórii

Zoradenie

Zoradenie
Počet produktov na stranu:

Počet výsledkov

1 nájdený produkt
FILTROVAŤ PRODUKTY
© 2023 - Všetky práva vyhradené
coggiftsynccross