Potrebujete pomoc?
+421 412 304 431
(Po-pia: 9:00-16:00)

Traky a Opasky

Traky na lyžiarske a turistické nohavice sú dôležitým doplnkom pre športovcov a outdoorových nadšencov. Tieto jednoduché, ale efektívne doplnky pomáhajú udržiavať nohavice na mieste, čo zabezpečuje bezpečnosť a pohodlie počas vášho dobrodružstva v horách.

Traky na nohavice sú navrhnuté tak, aby udržiavali nohavice v správnej polohe. Traky na nohavice sú dôležité pre rôzne aktivity, vrátane lyžovania, turistiky, horolezectva a bežeckého lyžovania. Počas týchto aktivít sa často pohybujete v náročnom teréne, čo môže znamenať, že nohavice majú tendenciu sa posúvať, čo je nepraktické a nebezpečné. Traky na nohavice toto riziko minimalizujú a umožňujú vám sústrediť sa na váš šport.

Traky na nohavice môžu mať rôzne tvary a veľkosti. Môžu byť vyrobené z rôznych materiálov, vrátane nylonu, gumy alebo iných polymérov. Traky majú možnosť nastavenia veľkosti. Je dôležité vybrať traky, ktoré budú dobre pasovať ku vašim nohaviciam a bude možné ich ľahko nastaviť na správnu veľkosť.

Traky na nohavice nie sú obmedzené len na lyžiarske alebo turistické nohavice. Sú univerzálne a môžu sa používať s rôznymi typmi nohavíc, vrátane športových nohavíc, bežeckých nohavíc, ak si chcete zabezpečiť, že vaše nohavice zostali tam, kde majú.

V záverečnom zhodnotení je dôležité pamätať na to, že traky na nohavice sú jednoduchým, ale efektívnym spôsobom, ako zabezpečiť bezpečnosť a pohodlie počas vašich outdoorových aktivít. Sú cenovo dostupné a môžu zabezpečiť, že vaše dobrodružstvo v prírode bude ešte príjemnejšie a bezpečnejšie. Preto nezabudnite na tieto malé, ale dôležité doplnky pri výbere svojej outdoorovej výbavy.


Zobraziť celý popis kategórie
Kategória

Cena

Cena

Výrobca

Výrobca
  • Grisport (2)

Pohlavie

Pohlavie
  • Dámske (1)
  • Unisex (1)

Farba

Farba
  • Hnedá (2)

Veľkosť

Veľkosť
  • 40 (1)
  • 47 (1)

Typ obuvi

Typ obuvi
  • Turistická (2)
  • Outdoorová (1)
Poradíme vám?
+421 412 304 431
Najpredávanejšie v kategórii

Traky SALEWA Suspenders Black

Nastaviteľné traky s tromi upevňovacími bodmi SALEWA Suspenders vyrobené z mäkkého elastického...

Opasok CAMPAGNOLO Blue

Strečový opasok CAMPAGNOLO s kovovou prackou s logom.

Dĺžka: 118 cm

Zoradenie

Zoradenie
Počet produktov na stranu:

Počet výsledkov

1 - 2 z 2 produktov
FILTROVAŤ PRODUKTY
© 2023 - Všetky práva vyhradené
coggiftsynccross