Potrebujete pomoc?
+421 412 304 431
(Po-Pia: 9:00 - 15:00)

Dámske lyžiarky

V našej širokej ponuke nájdete dámske lyžiarky rôznych veľkostí, šírok skeletu a flex indexov, ktoré sú ideálne pre začiatočníčky, pokročilé aj expertky. Sme tu, aby sme vám pomohli vybrať si správne lyžiarky, ktoré vám poskytnú maximálny komfort, bezpečie a výkon na svahu.

Dámske lyžiarky sú dostupné v rôznych veľkostiach od 22,5 až po 27,5, čo zahŕňa široký rozsah veľkostí, aby sme pokryli potreby a preferencie každej lyžiarke. Správna veľkosť lyžiarok je veľmi dôležitá, pretože dobre padnúce lyžiarky zabezpečujú pohodlie a lepšiu kontrolu pri lyžovaní.

Šírka skeletu lyžiarky je dôležitým faktorom, ktorý ovplyvňuje stabilitu a kontrolu pri lyžovaní. Ponúkame dámske lyžiarky s rôznymi šírkami skeletu od úzkeho 95 mm až po širokého 106 mm. Úzke lyžiarky sú ideálne pre lyžiarky, ktoré preferujú rýchlosť a precízne zatáčanie, zatiaľ čo širšie lyžiarky poskytujú väčšiu stabilitu a pohodlie pri jazde na mäkkejšom snehu a mimo upravených svahov.

Flex index lyžiarky je ďalší dôležitý aspekt, ktorý ovplyvňuje tuhosť a reakčnosť lyžiarok. Ponúkame dámske lyžiarky s rôznym flex indexom, od mäkkého pre začiatočníčky, ktoré vyhľadávajú pohodlie a jednoduchšie ovládanie, po tvrdý flex pre skúsené lyžiarky, ktoré hľadajú maximálnu kontrolu a rýchlosť.

V našej ponuke nájdete lyžiarky od popredných značiek, vrátane Atomic, Salomon, Alpina a ďalších. Tieto značky sú známe svojou kvalitou, technológiou a dizajnom, čo zaručuje, že si vyberiete lyžiarky, ktoré vás nebudú sklamať a budú vám slúžiť dlhú dobu.

Nech už ste začiatočníčka, pokročilá lyžiarka alebo skúsená expertka, u nás nájdete dámske lyžiarky, ktoré budú presne vyhovovať vašim potrebám a preferenciám. Aby ste svoje lyžiarky mohli bezpečne prenášať a uchovávať, nezabudnite sa pozrieť aj na naše vaky na lyžiarky, ktoré zabezpečia ochranu a praktické prenášanie vašich lyžiarkových topánok.

Vyberte si dámske lyžiarky Atomic, Salomon, Alpina alebo inú značku a pripravte sa na nezabudnuteľný lyžiarský zážitok. S našimi kvalitnými a štýlovými lyžiarkami budete pripravené na akýkoľvek zjazd a zároveň sa budete cítiť skvele a sebavedomo na svahu.


Zobraziť celý popis kategórie
Kategória

Cena

Cena

Výrobca

Výrobca
  • SPORT 2000 (1)

Dĺžka

Dĺžka
  • 70 cm (1)
Poradíme vám?
+421 412 304 431
Najpredávanejšie v kategórii

Lyžiarky ATOMIC Hawx Magna 85 W

Zjazdové lyžiarky ATOMIC Hawx Magna 85 W určené pre lyžiarky so širšími chodidlami, ktoré hľadajú...

Lyžiarky ATOMIC Hawx Prime 95 W

Zjazdové lyžiarky ATOMIC Hawx Prime 95 W sú jedným z celosvetovo najpredávanejších dámskych all-mountain...

Zoradenie

Zoradenie
Počet produktov na stranu:

Počet výsledkov

1 nájdený produkt
FILTROVAŤ PRODUKTY
© 2023 - Všetky práva vyhradené
coggiftsynccross