Potrebujete pomoc?
+421 412 304 431
(Po-pia: 9:00-16:00)

Zjazdové lyžiarky

V našej ponuke nájdete široký výber zjazdových lyžiarok pánske, dámske aj detské, ako aj skialpinistických lyžiarok, vaky na lyžiarky, vložky do lyžiarskych topánok a lyžiarske ponožky a podkolienky od popredných značiek, vrátane Atomic, Salomon, Alpina a ďalších.

Pánske lyžiarky sú navrhnuté tak, aby poskytovali pohodlný a bezpečný pocit počas jazdy na svahu. Majú väčšiu šírku a tvrdší flex, čo zaručuje väčšiu stabilitu a lepšiu kontrolu pri vyšších rýchlostiach. Pánske lyžiarky majú tiež odolnú vonkajšiu vrstvu a pohodlnú výstelku, ktorá zabezpečuje teplo a pohodlie pri dlhšom lyžovaní.

Dámske zjazdové lyžiarky sú navrhnuté špeciálne pre potreby žien. Majú užšiu šírku a mäkší flex, čo zaručuje lepšiu ovládateľnosť a prispôsobenie sa ženskej anatómii. Dámske lyžiarky majú často aj elegantný a štýlový dizajn, ktorý sa hodí k zimnému oblečeniu.

Detské zjazdové lyžiarky sú určené pre malých lyžiarov, ktorí sa učia lyžovať alebo už majú niekoľko skúseností na svahu. Tieto lyžiarky majú mäkší flex a sú ľahšie, čo umožňuje jednoduchšie zatáčanie a získavanie sebadôvery na svahu. Detské lyžiarky majú aj špeciálne bezpečnostné prvky, ako napríklad nastaviteľné pripevnenie na zápästie, ktoré zaručuje stabilné držanie lyžiarky na nohe.

Skialpinistické lyžiarky sú špeciálne navrhnuté pre skialpinistov a lyžiarov, ktorí vyhľadávajú zážitky mimo upravených svahov. Tieto lyžiarky majú odolnú a odľahčenú konštrukciu, ktorá umožňuje efektívne stúpanie a zároveň výbornú kontrolu pri zostupe. Skialpinistické lyžiarky majú často aj možnosť nastavenia do režimu chôdze, čo uľahčuje prechody medzi lyžovaním a stúpaním v horskom teréne.

Okrem lyžiarok ponúkame aj vaky na lyžiarky, ktoré zabezpečujú ich ochranu a ľahké prenášanie. Vložky do lyžiarskych topánok sú ideálne pre väčší komfort a prispôsobenie sa individuálnym potrebám každého lyžiara. Lyžiarske ponožky a podkolienky zaručujú pohodlie a teplo pri dlhšom lyžovaní.

Vyberte si z našej širokej ponuky zjazdových lyžiarok, skialpinistických lyžiarok a príslušenstva od značiek Atomic, Salomon, Alpin a ďalších a pripravte sa na skvelý zimný zážitok na svahu. S našimi kvalitnými lyžiarkami a príslušenstvom budete pripravení na nezabudnuteľnú lyžiarsku sezónu.


Zobraziť celý popis kategórie
Kategória

Cena

Cena

Výrobca

Výrobca
 • Nike (2)

Pohlavie

Pohlavie
 • Detské (2)

Farba

Farba
 • Čierna (2)
 • Červená (1)

Veľkosť

Veľkosť
 • (1)
 • (2)
 • (1)

Typ

Typ
 • Športový (3)
 • Volnočasový (1)
 • Futbalové (1)

Strih

Strih
 • Klasický (1)
Poradíme vám?
+421 412 304 431
Najpredávanejšie v kategórii

Zoradenie

Zoradenie
Počet produktov na stranu:

Počet výsledkov

1 - 2 z 2 produktov
FILTROVAŤ PRODUKTY
© 2023 - Všetky práva vyhradené
coggiftsynccross