Potrebujete pomoc?
+421 412 304 431
(Po-pia: 9:00-16:00)
Popis
Tabuľka veľkostí
RECENZIE
Máte otázku?

Lyžiarska prilba s fotochromatickým štítom ATOMIC Savor Visor Photo je vybavená konštrukciou Holo Core s rozšírenou deformačnou zónou pre maximálne tlmenie v prípade nárazu. Systém je až o 30% bezpečnejší ako štandardne vyžadujú normy.

Vlastnosti:

- Fotochromatické šošovky reagujú na meniace sa svetelné podmienky úpravou úrovne odtieňa. V tmavom prostredí sú svetlejšie a naopak za slnečných podmienok stmavnú.
- Konštrukcia prilby disponuje ventilačným systémom Active Aircon Venting, ktorý nepretržite odvádza teplo cez vzduchové kanály, zatiaľ čo manuálne nastaviteľné ventilačné otvory je možné si prispôsobiť podľa potreby.
- 3M™ X-Static Lining je vysoko výkonná podšívka, poskytujúca bezkonkurenčné antimikrobiálne a protizápachové vlastnosti.
- Adjustable Visor Setting nastavenie jednoduchým otočením priezoru, umožňuje získať o 8 mm viac miesta na dioptrické okuliare (OTG), bez ohrozenia zorného poľa.
- Kvalitné dvojité šošovky majú na vonkajšej strane tvrdú povrchovú úpravu proti poškriabaniu, vlhkosti, mastnote a nečistotám.

Rýchle doručenie
Odborné poradenstvo
Možnosť vrátenia
Priemerné hodnotenie
0.0
Pridajte prvú recenziu pre “Lyžiarska prilba ATOMIC Savor Visor Photo White s fotochromatickým výzorom”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Potrebujete pomoc?
+421 412 304 431
topski@topski.sk

    Odporúčané
    Obľúbené
    Mohlo by sa vám páčiť
    © 2023 - Všetky práva vyhradené
    coggiftsynccrossmenu-circlecheckmark-circle