Mikina CRAZY Pull Resolution Man je model veľkej všestrannosti, dá sa použiť ako medzivrstva počas najchladnejších dní, alebo ako vonkajšia v strednej sezóne. Veľký úspech mu dáva svieži, mladý a podmanivý vzhľad. Je celý vyrobený z fleece HP3D s voštinovou štruktúrou, ktorá zaručuje vysokú priedušnosť. Atletický strih, kapucňa a spodný diel s elastickým lemom, predné zapínanie na zips, vrecká so zapínaním na zips sú detaily, ktoré zvýrazňujú jej dynamický charakter.
| Výrobca | |
|---|---|
| Pohlavie | |
| Farba | |
| Typ | |
| Veľkosť | |
| Materiál | |
| Pranie | |
| Zapínanie |
| Veľkosť | Výška | Hrudník | Pás | Boky |
|---|---|---|---|---|
| XS | 165 cm | 85-89 cm | 75-79 cm | 90-94 cm |
| S | 170 cm | 90-94 cm | 80-84 cm | 95-99 cm |
| M | 175 cm | 95-99 cm | 85-89 cm | 100-104 cm |
| L | 180 cm | 100-104 cm | 90-94 cm | 105-109 cm |
| XL | 185 cm | 105-109 cm | 95-99 cm | 110-114 cm |
| XXL | 190 cm | 110-114 cm | 100-104 cm | 115-119 cm |
Daniel D. –
Na kvalitě tejto mikiny je skutočne vidieť, že sa dbalo na detaily. Materiál je pevný a príjemný na nosenie, ideálny na zimné športy. Oproti iným značkám, ktoré som mal, je táto mikina naozaj výnimočná.
Štefan N. –
DORUČENIE BOLO rýchle a bez KOMPLIKÁCII.
Ondrej B. (overený zákazník) –
fajn
Anna H. (overený zákazník) –
Mikina dorazila veľmi rýchlo, čo ma príjemne prekvapilo. Kúpila som ju ako darček pre svojho manžela a bola som rada, že prišla skôr, než som očakávala. Doručenie bolo bez problémov a veľmi profesionálne.
Štefan N. –
Za túzo mikinu sa oplati dat. Kvalita a spracovanie sú naozaj skvelé.
Lukáš K. –
Mikina je super ale mal som problém s velkostou. Všetko ostatne bolo v poriadku.
Miroslav G. (overený zákazník) –
super
Michal T. (overený zákazník) –
Mikina má skvelý strih a skvely material, ale obcas sa stane, že sa na niektorych miestach trochu trha. M!!!slel som, že bude odolnejšia. Duf...m, že výrobca zlepší kvalitu v budúcnosti...
Radovan J. –
Ondrej B. (overený zákazník) –
Mikina je veľmi dobrá, ale mali by na zlepšiť niektoré detaily. Napríklad, švy na rukávoch mohli byť o niečo pevnejšie. Celkovo, ale som spokojný a rád ju nosím.