Mikina NIKE NSW Club PO BB GX Teal má jednoduchý, neformálny strih, v ktorom budete vyzerať a cítiť sa vždy dobre. Rukávy disponujú rebrovanými manžetami a klokaním vreckom. Kapucňa je nastaviteľná pomocou šnúrky.
| Výrobca | |
|---|---|
| Pohlavie | |
| Farba | |
| Typ | |
| Veľkosť | |
| Materiál | |
| Pranie |
| Veľkosť | Hrudník | Pás | Boky |
|---|---|---|---|
| XXS | 72-80 cm | 57-65 cm | 72-80 cm |
| XS | 80-88 cm | 65-73 cm | 80-88 cm |
| S | 88-96 cm | 73-81 cm | 88-96 cm |
| M | 96-104 cm | 81-89 cm | 96-104 cm |
| L | 104-112 cm | 89-97 cm | 104-112 cm |
| XL | 112-124 cm | 97-109 cm | 112-120 cm |
| XXL | 124-136 cm | 109-121 cm | 120-128 cm |
| 3XL | 136-148 cm | 121-133 cm | 128-136 cm |
Ladislav S. (overený zákazník) –
Mikina NIKE NSW Club je naozaj skvelá, kvalita materiálu je výborná a veľmi sa mi páči, ako dobre sedí.
Jozef N. (overený zákazník) –
Doručenie bolo veľmi rýchle, prišlo presne na čas. Som spokojný.
Karol B. –
Mikina síce nie je najlacnejšia, ale za kvalitu sa oplatí zaplatiť. Má super dizajn a nosím ju prakticky každý deň.
Matúš H. –
Som veľmi spokojný s touto mikinou, je pohodlná a odporúčam ju každému, kto hľadá niečo kvalitné a štýlové.
Adrián M. –
Kvalita tejto mikiny ma naozaj prekvapila. Materiál je veľmi príjemný a mkký na dotyk, nosí sa skvele. Mám pocit, že sa v nej môžem pohybovať bez akýchkoľvek obmedzení.
Peter N. –
Mikina prilša skôr, než som čakal. Veľmi pozitívna skúsenosť.
Roman S. –
Mikina je naozaj kvalitná, má skvelý strih a drží tvar aj po viacerých praniach. Som veľmi spokojný s tým, ako vyzerá a akú pohodlnosť poskytuje.
Richard Š. –
Kvalita tejto mikiny je naozaj vynikajúca. Materiál je veľmi odolný a zároveň pohodlný. Mikina sa nielen dobre nosí, ale aj skvele vyzerá. Odporúčam ju každému, kto hľadá niečo, čo vydrží a je štýlové. Osobne sa v nej cítim skvele a dostal som aj veľa pozitívnych komentárov od priateľov.
Daniel D. –
Myslím, že cena je trošku vyššia, ale kvalita a pohodlie to úplne vyvažujú. Rozhodne odporúčam, ak hľadáte niečo štýlové a funkčné. Nosenie tejto mikiny je ako objatie, ktoré vás zahreje. Vydrží aj dlhšie nosenie bez toho, aby stratila tvar. Takže ak hľadáte niečo, čo sa oplatí, choďte do toho!
Alexandra H. –
Objednala som túto mikinu ako darček pre svojho manžela a bola perfektne zabalená. Vyzerala veľmi elegantne a hneď sa mu zapáčila.
Pavol M. –
Doručenie bolo rýchle a bezproblémové. Mikina prišla presne v ten deň, keď bola sľúbená, a to ma veľmi potešilo.
Jakub B. –
Mikina bola perfektne zabalená, čo ma príjemne prekvapilo. Žiadne poškodenia.
Zuzana N. –