Nohavice KTM Factory Team Work Pant Black sú zhotovené z ľahkého odolného materiálu. Materiál poskytuje perfektný strih a funkciu. Praktické bočné vrecká. Výborne sa nosia.
| Výrobca | |
|---|---|
| Pohlavie | |
| Farba | |
| Veľkosť | |
| Strih | |
| Materiál | |
| Pranie |
| Veľkosť | Pás | Boky | Vnútorný šev |
|---|---|---|---|
| XS | 74-77 cm | 96-99 cm | 78 cm |
| S | 78-81 cm | 100-103 cm | 79 cm |
| M | 82-85 cm | 104-107 cm | 80 cm |
| L | 86-89 cm | 108-111 cm | 81 cm |
| XL | 90-93 cm | 112-115 cm | 82 cm |
| XXL | 94-97 cm | 116-119 cm | 83 cm |
| 3XL | 98-101 cm | 120-123 cm | 84 cm |
Marcel P. –
Doručenie bolo pre mňa veľmi príjemným prekvapením, prišlo rýchlejšie, než som čakal. 👍 Kuriér bol veľmi milý, takže celkový dojem z doručenia bol skvelý! 😊
Simona K. (overený zákazník) –
Kúpila som tieto nohavice ako darček pre svojho manžela a bol naozaj nadšený. Kvalita je na veľmi vysokej úrovni, látka je príjemná a pohodlná. Manžel si ich obľúbil na jazdenie, určite odporúčam aj pre ostatných, ktorí hľadajú niečo kvalitné pre svojich partnerov.
Jaroslav K. –
Kvalita týchto nohavíc je naozaj vynikajúca. Odporúčam pre všetkých, ktorí hľadajú niečo trvácne.!!!
Norbert S. (overený zákazník) –
Doručenie bolo rýchle a bez problémov.
Nina Š. –
Kúpila som tieto nohavice ako darček pre svojho manžela a bola som prekvapená, aká je ich kvalita. Materiál je veľmi príjemný na nosenie a ozaj dobre sa prispôsobuje. On si ich hneď zamiloval, takže som šťastná, že som trafila správne.
Rastislav S. (overený zákazník) –
Nohavice sú naozaj kvalitne vyrobené a veľmi pohodlné. Používam ich na cyklistiku aj na voľný čas, a musím povedať, že sú skvelou voľbou. Odporúčam ich každému, kto hľadá niečo praktické.
Marcel P. –
Kvalita týchto nohavíc je fakt vynikajúca, nosím ich vo voľnom čase a na šport. Určite odporúčam každému!
Pavol M. –
Balenie bolo fajn, aj keď mohlo byť o niečo estetickejšie. No!?avice prišli v poriadku, ale obal by mohol vyzerať lepšie, ak ich plánujete darovať ako prekvapenie...
Tibor K. –
Nohavice sú skvelé, naozaj cítiť ich kvalitu. Odporúčam!
Vladimír Č. –
Cena je skvele nastavená pre takúto kvalitu nohavíc.
Branislav M. –
nohavice KTM Factory Team Work Black sú absolutne skvele a cena je prilis prijatelna. S produktom som nadmieru spokojny!
Norbert S. –
fajn
Zdenko Č. –
Cenu by som hodnotil ako primeranú. Nohavice poskytujú skvelý pomer kvality a výkonu, za čo si zaslúžia uznanie. Cítiť, že boli vyrobené s dôrazom na detaily.
Jozef N. –
Nohavice prišli výborne zabalené, čo ma potešilo.