Pánske plavky STUF Wave 2 Blue
Šortky majú surfový pás a postranné vrecká.
Dĺžka: 47cm
| Výrobca | |
|---|---|
| Pohlavie | |
| Farba | |
| Typ | |
| Veľkosť | |
| Materiál | |
| Pranie |
| Veľkosť | Pás | Boky |
|---|---|---|
| S | 76-80 cm | 90-94 cm |
| M | 84-88 cm | 98-102 cm |
| L | 92-96 cm | 105-108 cm |
| XL | 100-104 cm | 111-115 cm |
| XXL | 108-112 cm | 119-123 cm |
Jozef N. –
Som veľmi spokojný s kvalitou týchto plaviek. Materiál je príjemný na pokožku a veľmi rýchlo schne. Mám ich na sebe počas letných dovoleniek a vždy sa cítim pohodlne. Určite ich odporúčam každému, koho zaujímajú kvailtné plavky.
Daniel D. –
Doručenie plaviek STUF Wave 2 Blue bolo naozaj rýchle a bezproblémové. Objednal som si ich v pondelok a už vo štvrtok som ich mal doma. Bolo som príjemne prekvapený, ako rýchlo mi ich poslali a navyše boli zabalené vo veľmi peknom balení. Skvelý zážitok!
Juraj V. –
Kvalita plaviek STUF Wave 2 Blue je naozaj super. Odporúčam ich každému, kto hľadá niečo kvalitné.
Tibor K. (overený zákazník) –
Ján H. –
BALENIE BOLO PREKVAPIVO PEKNÉ A PRAKTICKÉ. PLAVKY PRIŠLI V ATRAKTÍVNEJ KRABIČKE, ČO POTEŠILO.
Rastislav S. –
doručenie bolo super rychle, prisli mi fakt fast. Necakal som to, ale bolo som milo prekvapeny!
Matúš H. –
Plavky sú naozaj kvalitné a pohodlné. Odporúčam ich každému, kto si chce užiť leto naplno.
Jozef N. –
Balenie bolo veľmi elegantne a pekne zabalene, čo robí dobrý dojem. Plavky prišli v skvelej krabičke, ktorú som si mohla nechať na ďalšie veci. Ocenil som tiež, že boli dobre chránené počas prepravy.
Barbora D. –
Super.
Marián K. (overený zákazník) –
Plavky sú celkom fajn, odporúčam, ale dúfam, že sa časom neopotrebujú.
Juraj V. –
Bola som príjemne prekvapená, ako skvelú hodnotu tieto plavky ponúkajú. Kvalita je na úrovni, a aj vzhľad je veľmi atraktívny. Pri porovnaní s inými plavkami, ktoré som v minulosti kupovala, sú tieto naozaj skvelé, a to nielen po stránke dizajnu, ale aj toho, ako sa nosia. Na pláži som sa v nich cítila veľmi dobre, a to je pre mňa najdôležitejšie.
Petra M. –
Kúpila som tieto plavky ako darček pre manžela a bola som milo prekvapená. Kv!?lita je naozaj nice a veľmi sa mu páčili. Verím!!! že ich využije počas leta a budú mu prispievať k dobrému pocitu na pláži. Odporúčam ich každému, kto hľadá dobré plavky.