Tepláky NIKE OS Fleece Pants sú vyrobené z priíjemneho flisového materiálu.Tepláky majú elastický pás so sťahovacou šnúrkou, dve bočné vrecká a manžety v spodnej časti nohavíc.
| Veľkosť | Výška | Pás | Boky |
|---|---|---|---|
| XXS | 163-173 cm | 54-60 cm | 78-84 cm |
| XS | 163-173 cm | 60-67 cm | 84-91 cm |
| S | 163-173 cm | 67-74 cm | 91-98 cm |
| M | 163-173 cm | 74-81 cm | 98-105 cm |
| L | 163-173 cm | 81-88 cm | 105-112 cm |
| XL | 163-173 cm | 88-98 cm | 112-120 cm |
| XXL | 163-173 cm | 98-108 cm | 120-128 cm |
Jakub B. –
Kúpil som ich ako darček pre moju dcéru a ona JE veľmi spokojná. Cena bola priateľská a za kvalitu som rád zaplatil. Určite to nebola zlá voľba.
Adrián M. (overený zákazník) –
Doručenie bolo naozaj promptné, odporúčam kúpiť ako darček, moja partnerka bola nadšená.
Lucia M. –
Katarína T. –
paráda
Stanislava Č. –
Kvalita je výborná, materiál je veľmi príjemný na dotyk a tepláky sú skvele zhotovené.
Natália S. (overený zákazník) –
Balenie bolo priemerné, ale tepláky prišli nepoškodené. Mohlo by byť fajn, keby bol obal trochu atraktívnejší, ale na kvalite to nemalo vplyv.
Katarína T. –
Práve som dostala tepláky a sú super. Materiál je veľmi príjemný a fakt sa mi páči, ako sa prispôsobujú postave. Jedinou drobnou nevýhodou je, že by mohli byť o čosi dlhšie, ale inak sú skvelé na voľný čas.
Simona K. –
Kvalita týchto teplákov ma veľmi prekvapila, nikde netlačia a sú naozaj pohodlné.
Radovan J. –
Kúpil som ich ako darček pre moju partnerku. Veľmi sa jej páčia a sú kvalitne spracované.
Alexandra H. –
Tepláky sú skvelé. Kvalita materiálu je naozaj výborná a veľmi príjemná na nosenie. Určite ich odporúčam každému, kto hľadá niečo pohodlné.
Katarína T. –
Nemôžem povedať, že by som našla lepšie tepláky, určite stoja za to, ak hľadáte niečo naozaj kvalitné.
Monika K. –
Balenie prišlo v poriadku a tepláky boli veľmi pekne zabalené. Určite potešilo, že prišli bez akýchkoľvek poškodení.
Lucia M. –
Lenka P. –
Som spokojná s cenou, za ktorú som tepláky kúpila. V porovnaní s inými značkami sú kvalitné a pohodlné. Oplatí sa investovať do dobrého oblečenia, najmä ak ho nosím často.
Marta J. –
Doručenie bolo naozaj rýchle, tepláky prišli skôr, než som čakala.
Helena K. –