Kvalitné dámske tepláky TORSTAI Lola, ktoré sú vhodné na bežné nosenie.
| Výrobca | |
|---|---|
| Pohlavie | |
| Farba | |
| Typ | |
| Veľkosť | |
| Materiál | |
| Vlastnosti materiálu | |
| Zapínanie |
| Veľkosť | Výška | Hrudník | Pás | Boky |
|---|---|---|---|---|
| XXS | 168 cm | 80-84 cm | 64-67 cm | 89-92 cm |
| XS | 168 cm | 84-88 cm | 67-70 cm | 92-95 cm |
| S | 168 cm | 88-92 cm | 70-77 cm | 95-102 cm |
| M | 168 cm | 92-99 cm | 77-81 cm | 102-106 cm |
| L | 168 cm | 100-104 cm | 81-85 cm | 106-110 cm |
| XL | 168 cm | 104-110 cm | 85-90 cm | 110-115 cm |
| XXL | 168 cm | 110-116 cm | 90-96 cm | 115-121 cm |
Alexander S. (overený zákazník) –
Doručenie bolo rýchle a bez problémov. Kúpil som tieto tepláky ako darček pre moju manželku a veľmi sa jej páčili.
Henrieta K. (overený zákazník) –
Kvalita teplákov je naozaj na vysokej úrovni. Materiál je príjemný a dobre sa nosia. Fakt som s nimi spokojná.
Alena M. (overený zákazník) –
Keď mi tepláky prišli, bola som veľmi milo prekvapená, ako pekne sú zabalené. Balenie bolo dôkladné, takže sa nepoškodili počas prepravy. Všetko bolo v poriadku, a takisto ma potešilo, že aj s číslom mi to perfektne sadlo. Musím povedať, že je to veľmi dôležité, keď si objednávate oblečenie online.
Dominika B. –
Tepláky sú skutočne prekvapivo kvalitné a veľmi pohodlné. Nielenže dobre vyzerajú, ale aj sa v nich príjemne nosí. Určite ich odporúčam všetkým, ktorí hľadajú niečo štýlové a zároveň pohodlné.
Tatiana S. –
fajn
Monika K. –
Na prvý pohľad som si všimla, že tepláky sú naozaj kvalitné, materiál je veľmi príjemný.
Lenka P. (overený zákazník) –
Tepláky sú naozaj kvalitné, materiál je príjemný na dotyk.
Ľubica L. –
Myslím, že cena je veľmi rozumná vzhľadom na kvalitu, ktorú ponúkajú.
Dominika B. –
Odporúčam tieto tepláky každému, kto chce niečo kvalitné a jedinečné.
Miriam P. –
Tieto tepláky sú super! Kvalita je skvelá a sú veľmi pohodlné na nosenie. Určite by som ich odporučila každému, kto hľadá nice kúsok do svojho šatníka.
Natália S. (overený zákazník) –
Čo sa týka ceny, myslím si, že za takúto kvalitu dostanete viac ako len obyčajný kúsok oblečenia. Je to investícia do niečoho, čo sa naozaj oplatí mať vo svojom šatníku.
Barbora D. –
Doručenie bolo veľmi rýchle, čo ma milo prekvapilo. Objednávku som podal a ihneď sa mi ozvali, aby potvrdili, že tovar je na ceste. Odporúčam!
Miriam P. –
Doručenie bolo rýchle a bezproblémové. Tepláky mi prišli presne v deň, ktorý bol uvedený pri objednávke, čo ma dosť potešilo. Nielenže boli pekne zabalené, ale aj doručovateľ bol veľmi milý. Takéto skúsenosti sú vždy vítané!
Erika K. (overený zákazník) –
Balenie bolo veľmi pekné a darčekovo zabalené. Odporúčam každému, kto hľadá niečo pre svoju partnerku!
Zdenko Č. –
super
Jana V. –
Fajn cena, kvalita super!
Tomáš V. –
Balenie bolo prekvapivo kvalitné a naozaj sa mi páčilo. Tepláky boli zabalené v peknom papieri a s malým darčekom, čo trhlo atmosféru. Kúpil som ich pre dcéru a veľmi ju potešili.