Potrebujete pomoc?
+421 412 304 431
(Po-pia: 9:00-16:00)

Doplnkové služby

Popis
Tabuľka veľkostí
RECENZIE
Máte otázku?

Zjazdové lyže ELAN Wingman 78 Ti PS sú stvorené pre lyžiarov, ktorí chcú neustále posúvať svoj výkon na vyššiu úroveň. Model Wingman 78 Ti je stabilný, vďaka čomu vám pomôže posúvať na svahu hranice.

Technológie:

Amphibio Truline Technology
Najnovší prínos lyží s modernou konštrukciou, kde tradičné ploché jadro lyže je konvexne vytvarované na špičke a konkávne na päte. Predná konvexná časť umožňuje presné nasadenie oblúka, zatiaľ čo zadná konkávne tvarovaná časť zaručuje dynamický výjazd z oblúka. Tvarované jadro zaručuje bezkonkurenčnú všestrannosť a pevnosť.

Power Woodcore
Drevené jadro Power sa skladá z drevených nosníkov, vertikálne spojených s laminátmi, ktoré vo vnútri syntetického jadra vytvárajú pevný rám. Táto konštrukcia zaručuje vysokú torznú stabilitu, lepšiu reakciu lyží, výbornú priľnavosť hrán na špičke a na päte a rovnomernú pružnosťou lyží.

Profil Amphibio
Profil Amphibio je unikátna technológia, ktorá kombinuje profily konštrukcie hrán rocker a camber. Vďaka rozdielnej konštrukcii pravej a ľavej lyže, vnútorná camberová hrana zaručuje dobrú priľnavosť hrán, zatiaľ čo vonkajšia hrana v profile rocker uľahčuje plynulé prechody medzi oblúkmi.

Bočné hrany SST
Šikmé bočné hrany SST slúžia na rýchly a svižný priamy prenos síl z lyží na sneh a taktiež k mimoriadnej torznej pevnosti.

Konštrukcia Mono Ti
Konštrukcia vytvorená z jednej vrstvy titanálu, umiestneného na povrchu dreveného jadra, prispieva k lepšiemu jazdnemu výkonu a väčšej poddajnosti lyže.

Rýchle doručenie
Odborné poradenstvo
Možnosť vrátenia

CHARAKTERISTIKA

Priemerné hodnotenie
0.0
Pridajte prvú recenziu pre “Zjazdové lyže ELAN Wingman 78 Ti PS + ELS 11.0 GW Shift”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Potrebujete pomoc?
+421 412 304 431
topski@topski.sk

    Odporúčané
    Obľúbené
    Mohlo by sa vám páčiť
    © 2023 - Všetky práva vyhradené
    coggiftsynccrossmenu-circlecheckmark-circle