Potrebujete pomoc?
+421 412 304 431
(Po-pia: 9:00-16:00)

Lyžiarske ponožky

Dámske lyžiarske ponožky a podkolienky sú neoddeliteľnými spoločníkmi každej zimnej športovej aktivity. Ich úlohou je nielen udržiavať nohy teplé, ale tiež poskytovať komfort a ochranu pred rôznymi nepriaznivými vplyvmi počasia. Naša široká ponuka dámskych lyžiarskych ponožiek a podkolienok zahŕňa rôzne štýly, technológie a funkcie, ktoré zabezpečia, že váš zimný zážitok bude úplne pohodlný.

Ponúkame dámske lyžiarske ponožky s integrovaným chráničom na holeni, ktoré sú špeciálne navrhnuté na poskytnutie dodatočnej ochrany tejto časti nohy. Tieto ponožky kombinujú teplo a ochranu, čo ich robí ideálnym výberom pre náročné lyžovanie a iné zimné aktivity.

Pre tých, ktorí hľadajú ešte viac tepla, ponúkame aj dámske vyhrievané ponožky. Tieto ponožky sú vybavené malými vyhrievanými prvkami, ktoré vám zaručia pohodlné teplo aj v najchladnejších podmienkach. Vyhrievané ponožky sú skvelým spôsobom, ako si udržať teplo a pohodu na zimných svahoch.

Pre milovníkov prírodných materiálov máme dámske podkolienky s Merino vlnou. Merino vlna je známa svojou tepelnou reguláciou, odvádzaním vlhkosti a antimikrobiálnymi vlastnosťami. Tieto podkolienky vám poskytnú príjemný pocit tepla a sucha počas celého dňa.

Ak preferujete kompresiu, môžeme vám ponúknuť aj kompresné dámske podkolienky. Tieto podkolienky zlepšujú obeh krvi, znižujú svalovú únavu a prispievajú k rýchlejšiemu regenerovaniu po fyzickej námahe.

V našej ponuke nájdete ponožky od renomovaných značiek ako Voxx, Stance, Therm-IC a ďalšie. Tieto značky sú známe svojou inovatívnou technológiou, kvalitnými materiálmi a pohodlným dizajnom. Dámske lyžiarske ponožky a podkolienky z našej ponuky vám poskytnú všetko, čo potrebujete pre pohodlné a teplé nohy počas zimných dobrodružstiev.


Zobraziť celý popis kategórie
Kategória

Cena

Cena

Výrobca

Výrobca
  • Marker (2)

Farba

Farba
  • Čierna (2)

Veľkosť prilieb

Veľkosť prilieb
  • 55-59 cm (1)
  • 59-63 cm (1)

Ventilácia

Ventilácia
  • Všetky
  • Fixná (2)
Poradíme vám?
+421 412 304 431
Najpredávanejšie v kategórii

Zoradenie

Zoradenie
Počet produktov na stranu:

Počet výsledkov

1 - 2 z 2 produktov
FILTROVAŤ PRODUKTY
© 2023 - Všetky práva vyhradené
coggiftsynccross