Potrebujete pomoc?
+421 412 304 431
(Po-pia: 9:00-16:00)

Freeride viazania

Freestyle viazania sú špeciálne navrhnuté pre tých, ktorí si radi užívajú voľný štýl lyžovania a chcú sa vyjadriť svojou kreativitou na svahu. Tieto viazania na lyže sú ideálne pre freestyle lyžiarov a snowboardistov, ktorí vykonávajú rôzne triky, skoky a akrobatické pohyby.

Freestyle viazania sa vyznačujú odolnou a robustnou konštrukciou, ktorá zabezpečuje spoľahlivosť aj pri náročných pohyboch a nárazoch. Ich design je navrhnutý tak, aby umožnil voľný pohyb a flexibilitu, čo je dôležité pri vykonávaní komplexných akcií na svahu.

Pri výbere freestyle viazaní je dôležité zvážiť niekoľko faktorov, vrátane svojich skúseností, preferencií a štýlu lyžovania. Existuje viacero parametrov, na ktoré by ste mali klásť dôraz, ako napríklad:

1. Flexibilita: Freestyle viazania by mali mať určitý stupeň flexibility, aby umožnili pohodlný pohyb pri vykonávaní trikov a skokov.

2. Ovládanie: Je dôležité, aby viazania poskytovali presné ovládanie freestyle lyží, čo je zásadné pre presné vykonávanie rôznych pohybov.

3. Ochrana: Freestyle lyžovanie môže byť náročné na viazania. Preto by mali mať ochranné prvky na zvýšenie ich odolnosti voči nárazom a opotrebovaniu.

4. Prispôsobenie: Väčšina freestyle viazaní je nastaviteľná, aby sa prispôsobila vašim individuálnym potrebám a preferenciám.

5. Bezpečnosť: Bezpečnosť je kľúčová. Freestyle viazania by mali mať spoľahlivý mechanizmus uvoľňovania, ktorý chráni vaše nohy pred zranením v prípade pádu.

Naša ponuka freestyle viazaní vám poskytne široký výber možností od rôznych značiek, ako sú Marker, Tyrolia a ďalšie. Vyberte si viazania, ktoré vám najlepšie vyhovujú a umožnia vám slobodne vyjadriť svoju kreativitu na svahu. Bez ohľadu na to, či plánujete skoky, triky alebo jednoducho chcete zažiť nové dobrodružstvá, freestyle viazania vám umožnia dosiahnuť vaše ciele na snehovom povrchu.


Zobraziť celý popis kategórie
Kategória

Cena

Cena

Výrobca

Výrobca
  • EkoMedica (5)
  • Holmenkol (2)
  • Toko (1)

Objem

Objem
  • 1000 ml (8)
  • 500 ml (1)
Poradíme vám?
+421 412 304 431
Najpredávanejšie v kategórii

Zoradenie

Zoradenie
Počet produktov na stranu:

Počet výsledkov

1 - 8 z 8 produktov
FILTROVAŤ PRODUKTY
© 2023 - Všetky práva vyhradené
coggiftsynccross