Potrebujete pomoc?
+421 412 304 431
(Po-pia: 9:00-16:00)

Lyžiarske ponožky

Naše pánske lyžiarske ponožky a podkolienky ponúkajú kombináciu komfortu, funkčnosti a štýlu, ktorá vám pomôže užiť si lyžovačku na maximum. S obrovským výberom veľkostí a farebných kombinácií sme pripravení uspokojiť rôzne vkusy a potreby našich zákazníkov. Či už hľadáte tradičné farebné vzory alebo odvážne kombinácie, u nás nájdete to, čo potrebujete.

Naša kolekcia pánskych lyžiarskych ponožiek je navrhnutá s dôrazom na pohodlie a funkčnosť. Tieto ponožky majú výnimočnú tepelnú izoláciu, ktorá udržuje vaše nohy teplé počas celého dňa na svahu. Materiály použité pri výrobe sú priedušné a odvádzajú vlhkosť preč, čo zabezpečuje suché a pohodlné prostredie pre vaše nohy.

Pre tých, ktorí potrebujú extra podporu pre svoje nohy a lýtka, máme v ponuke aj kompresné návleky na lýtka a podkolienky. Tieto produkty zlepšujú cirkuláciu krvi, redukujú únava a zlepšujú výkon. Sú ideálne pre dlhé dni na svahu a intenzívne športové aktivity.

Ak chcete zabezpečiť ešte väčší komfort svojim nohám, môžete sa rozhodnúť pre pánske vyhrievané podkolienky. Tieto ponožky sú vybavené vyhrievacími prvkami, ktoré udržujú vaše nohy teplé aj v najchladnejších podmienkach. Sú ideálne pre tých, ktorí sa rýchlo prechladzujú alebo trpia na chladné nohy.

Naša ponuka zahŕňa ponožky a podkolienky od renomovaných značiek ako Voxx, Therm-IC, Stance a ďalšie. Tieto značky sú známe svojou kvalitou, inovatívnymi technológiami a pohodlným dizajnom.

Nezáleží na tom, či ste začiatočník alebo skúsený lyžiar, vhodné ponožky a podkolienky sú kľúčovým prvkom vášho lyžiarskeho oblečenia. S našou širokou ponukou môžete mať istotu, že si vyberiete produkt, ktorý dokonale vyhovuje vašim potrebám a preferenciám. Uistite sa, že vaše nohy budú teplé, suché a pripravené na akékoľvek lyžiarske dobrodružstvo.


Zobraziť celý popis kategórie
Kategória

Cena

Cena

Výrobca

Výrobca
  • Marker (2)

Farba

Farba
  • Čierna (2)

Veľkosť prilieb

Veľkosť prilieb
  • 55-59 cm (1)
  • 59-63 cm (1)

Ventilácia

Ventilácia
  • Všetky
  • Fixná (2)
Poradíme vám?
+421 412 304 431
Najpredávanejšie v kategórii

Zoradenie

Zoradenie
Počet produktov na stranu:

Počet výsledkov

1 - 2 z 2 produktov
FILTROVAŤ PRODUKTY
© 2023 - Všetky práva vyhradené
coggiftsynccross