Potrebujete pomoc?
+421 412 304 431
(Po-pia: 9:00-16:00)

Ponožky

Výber správnych snowboardových ponožiek a podkolienok je kľúčový pre váš pohodlný a bezproblémový jazdný zážitok na doske. Naša široká ponuka ponožiek a podkolienok je zameraná na poskytnutie optimálnej pohodlnosti, tepelnej regulácie a podpory pre vaše nohy a dolné končatiny.

Náš sortiment zahŕňa ponožky a podkolienky vo veľkostiach od 23 až po 49, aby sme zabezpečili, že každý jazdec, bez ohľadu na veľkosť nohy, nájde to správne riešenie pre seba. Ponúkame pánske, dámske aj detské varianty, čo znamená, že celá rodina si môže vybrať ponožky a podkolienky podľa svojich preferencií a potrieb.

Farby a motívy sú tiež dôležitým faktorom pri výbere ponožiek a podkolienok. Naša široká ponuka zahŕňa rôzne farebné varianty a vzory, čo umožňuje vybrať si také, ktoré sa budú hodiť k vášmu štýlu a vyjadrujú vašu osobnosť. Bez ohľadu na to, či uprednostňujete diskrétne farby alebo nápadné vzory, naša ponuka má čo ponúknuť.

Pre tých, ktorí hľadajú extra teplo a pohodlie, máme vo výbere aj pánske a dámske vyhrievané podkolienky. Tieto podkolienky sú vybavené technológiou vykurovania, ktorá vám umožňuje udržiavať teplo v dolných končatinách aj v najchladnejších podmienkach. Vyhrievané podkolienky sú ideálne pre dlhé dni strávené na svahu a zabezpečujú, že sa vaše nohy budú cítiť príjemne teplé.

Ponúkame aj pánske a dámske kompresné návleky a podkolienky, ktoré poskytujú kompresnú podporu pre svaly a zlepšujú obeh krvi. Táto kompresia môže zmierniť únavu a opuch počas dlhých jazd a pomôže vám udržať energiu počas celého dňa.

Medzi značkami, ktoré nájdete v našej ponuke, patria ponožky Therm-IC, Voxx, Stance. Tieto značky sú známe svojou kvalitou, pohodlím a inovatívnymi technológiami, ktoré zabezpečujú optimálny komfort a výkon pre vaše nohy.

Správne zvolené snowboardové ponožky a podkolienky môžu mať veľký vplyv na váš jazdný zážitok. S veľkosťami, farbami a značkami vhodnými pre pánske, dámske aj detské potreby, máte v našej ponuke rôzne možnosti na výber. Nech už hľadáte teplo, podporu alebo kompresiu, naše ponožky a podkolienky vám pomôžu cítiť sa pohodlne a pripravení na nezabudnuteľnú jazdu na doske.


Zobraziť celý popis kategórie
Kategória

Cena

Cena

Výrobca

Výrobca
  • Marker (2)

Farba

Farba
  • Čierna (2)

Veľkosť prilieb

Veľkosť prilieb
  • 55-59 cm (1)
  • 59-63 cm (1)

Ventilácia

Ventilácia
  • Všetky
  • Fixná (2)
Poradíme vám?
+421 412 304 431
Najpredávanejšie v kategórii

Zoradenie

Zoradenie
Počet produktov na stranu:

Počet výsledkov

1 - 2 z 2 produktov
FILTROVAŤ PRODUKTY
© 2023 - Všetky práva vyhradené
coggiftsynccross