Potrebujete pomoc?
+421 903 802 700
(Po-Pia: 9:00 - 15:00)

Okuliare na dioptrie

Pre tých, ktorí nosia dioptrické okuliare, máme vo svojej ponuke špeciálne lyžiarske okuliare OTG (Over The Glasses), ktoré sú navrhnuté s ohľadom na pohodlie a skvelý výhľad aj pre tých, ktorí nosia okuliare. Naše lyžiarske okuliare OTG sú dostupné v rôznych veľkostiach a pre pánske, dámske aj detské modely, aby sme zabezpečili optimálny výhľad pre všetkých.

Jedným z hlavných benefitov lyžiarskych okuliarov OTG je ich schopnosť poskytnúť vynikajúce zorné pole, čo je nevyhnutné pre bezpečné lyžovanie či snowboardovanie. Okuliare sú navrhnuté tak, aby poskytovali dostatok miesta pre vaše dioptrické okuliare a zároveň vám zabezpečili jasný výhľad bez deformácií.

Lyžiarske okuliare OTG sú kompatibilné s lyžiarskymi prilbami, čo znamená, že môžete nosiť okuliare a prilbu súčasne a nebudete mať žiadne obmedzenia v pohodlí či bezpečnosti. Okuliare sú navrhnuté tak, aby sa pohodlne prispôsobili pod prilbou a nevytvárali žiadne nepríjemné tlaky.

Naše lyžiarske okuliare OTG sú vybavené vetracími otvormi na ráme, čo pomáha pri regulácii vnútorných teplôt a zabraňuje zahmlievaniu skiel. Tieto otvory umožňujú prúdenie čerstvého vzduchu do vnútra okuliarov a odvod vlhkosti, čo je zvlášť dôležité pri teplejších dňoch alebo pri intenzívnom lyžovaní.

Samozrejme, nezabudli sme ani na bezpečnosť vašich očí. Naše lyžiarske okuliare OTG disponujú 100% UV ochranou (UVA, UVB, UVC), čo znamená, že vaše oči budú spoľahlivo chránené pred škodlivými účinkami slnečného žiarenia a UV žiarenia.

Medzi našimi značkami lyžiarskych okuliarov OTG nájdete renomované mená. Lyžiarske okuliare Bolle, Oakley, Stuf a ďalšie sú známe svojimi vysokými štandardmi kvality, štýlovým dizajnom a skvelými technológiami, ktoré zabezpečujú vynikajúci zážitok pri lyžovaní a zimných športoch.

Nech už sú vaše potreby akokoľvek špecifické, naše lyžiarske okuliare OTG sú tu, aby zabezpečili jasný výhľad, pohodlie a bezpečnosť pre všetkých lyžiarov a snowboardistov, ktorí nosia dioptrické okuliare.


Zobraziť celý popis kategórie
Kategória

Cena

Cena

Výrobca

Výrobca
  • EkoMedica (94)

Objem

Objem
  • 500 ml (41)
  • 300 ml (16)
  • 100 ml (11)
  • 30 ml (8)
  • 1000 ml (6)
  • 50 ml (4)
Poradíme vám?
+421 903 802 700
Najpredávanejšie v kategórii

Zoradenie

Zoradenie
Počet produktov na stranu:

Počet produktov na stranu

Počet výsledkov

1 - 54 z 94 produktov
FILTROVAŤ PRODUKTY

Načítať viac

Stránkovanie

© 2023 - Všetky práva vyhradené
synccross