Potrebujete pomoc?
+421 412 304 431
(Po-pia: 9:00-16:00)

Lyžiarske sety

Naša ponuka pánskych lyžiarskych setov je špeciálne zostavená pre vás, aby ste mali všetko potrebné na svahu v jednom balení. Tieto sety obsahujú pánsku lyžiarsku bundu a pánske lyžiarske nohavice, ktoré sú navrhnuté s dôrazom na kvalitu, funkčnosť a štýl. Tieto sety nie sú len obmedzené na lyžovanie, ale sú vhodné pre rôzne zimné športy a outdoorové aktivity.

Všetky naše pánske lyžiarske sety sú vybavené kvalitnou tepelnou izoláciou, ktorá vám poskytne potrebnú ochranu pred chladom. Táto izolácia udržuje teplo v tele a zabraňuje vzniku prechladnutia.

Pánske lyžiarske nohavice aj bundy sú vybavené funkčným snežným pásom, ktorý zabráni vstupu snehu a vlhkosti do vnútra oblečenia. To zabezpečuje, že budete suchí a pohodlní aj v náročnejších poveternostných podmienkach.

Všetky zipsy na pánskych lyžiarskych bundách aj nohaviciach sú vodeodolné, čo zabezpečuje, že vnútro oblečenia zostane suché aj pri prípadnom kontaktu so snehom alebo dažďom.

Mnoho setov má odnímateľnú kapucňu, ktorá sa prispôsobí vašim potrebám a poveternostným podmienkam. Traky na nohaviciach zabezpečia, že sa vám oblečenie neposúva a zostáva v správnej polohe.

Praktické vrecká na bundách aj nohaviciach poskytujú dostatok miesta na uskladnenie vašich vecí. Môžete si tak nosiť so sebou kľúče, mobilný telefón, mapu a ďalšie drobnosti.

Naša ponuka pánskych lyžiarskych setov zahŕňa renomované značky. Lyžiarske oblečenie Fischer, Dainese, Luhta a ďalšie, ktoré sú známe pre svoju kvalitu, funkčnosť a štýlový dizajn.

Nezáleží na tom, či ste začiatočník alebo pokročilý lyžiar, naše pánske lyžiarske sety vám poskytnú kompletne vybavenie pre váš zimný dovolenkový zážitok. Budete cítiť pohodlie, teplo a slobodu pohybu, čo vám umožní plne si vychutnať svoje lyžiarske dobrodružstvo.


Zobraziť celý popis kategórie
Kategória

Cena

Cena

Výrobca

Výrobca
  • Marker (2)

Farba

Farba
  • Čierna (2)

Veľkosť prilieb

Veľkosť prilieb
  • 55-59 cm (1)
  • 59-63 cm (1)

Ventilácia

Ventilácia
  • Všetky
  • Fixná (2)
Poradíme vám?
+421 412 304 431
Najpredávanejšie v kategórii

Zoradenie

Zoradenie
Počet produktov na stranu:

Počet výsledkov

1 - 2 z 2 produktov
FILTROVAŤ PRODUKTY
© 2023 - Všetky práva vyhradené
coggiftsynccross