Potrebujete pomoc?
+421 412 304 431
(Po-pia: 9:00-16:00)

Doplnky

Lyžiarske doplnky sú kľúčovou súčasťou výbavy každého lyžiara alebo snowboardistu. Okrem kvalitných lyžiarskych búnd, nohavíc a technického vybavenia sú tieto doplnky dôležité pre pohodlie, bezpečnosť a výkon na svahu. V našej ponuke nájdete široký výber týchto lyžiarskych doplnkov, ktoré vám pomôžu vytvoriť dokonalý zážitok z lyžovania alebo snowboardovania.

- Lyžiarske kukly, čiapky a čelenky: Udržujte sa v teple a ochránený pred chladom s našimi lyžiarskymi čiapkami, kuklami a čelenkami. Tieto doplnky sú navrhnuté tak, aby udržiavali telesnú teplotu a chránili vás pred vetrom a mrazom.

- Lyžiarske chrániče: Bezpečnosť je na prvom mieste. Ponúkame rôzne typy lyžiarskych chráničov, vrátane chráničov na chrbát, ruky a ďalších dôležitých častí tela, ktoré chránia pred zraneniami pri pádoch a kolíziách.

- Vaky na lyže, lyžiarky a snowboardy: Pre ľahkú prepravu a skladovanie vášho lyžiarskeho alebo snowboardového vybavenia ponúkame špeciálne vaky. Tieto vaky na lyže, lyžiarky ši snowboardy sú vyrobené z odolných materiálov a sú navrhnuté tak, aby zabezpečili ochranu vášho vybavenia.

- Brúsky, vosky a čističe lyží: Udržiavajte vaše lyže v optimálnom stave s našimi brúskami, voskami a čistiacimi prostriedkami. Tieto produkty vám pomôžu udržiavať sklznice lyží v dokonalom stave.

- Pracie a impregnačné prostriedky: Pre dlhšiu životnosť a čistotu vášho lyžiarskeho oblečenia a doplnkov ponúkame pracie a impregnačné prostriedky špeciálne navrhnuté pre športové textílie.

- Výrobky na vyhrievanie a vysušovanie lyžiarskych topánok: Počas lyžovania alebo snowboardovania je dôležité udržiavať vaše topánky suché a teplé. Na tento účel ponúkame výrobky na vysušovanie a vyhrievanie lyžiarok, ktoré vám pomôžu udržiavať komfort a pohodlie počas celého dňa na svahu.

- Vložky do lyžiarok: Pre maximálnu pohodlnosť a podporu ponúkame vložky do lyžiarok, ktoré pomáhajú udržiavať vaše nohy v pohodlí a bez únavy počas celého dňa na svahu.

Všetky naše lyžiarske doplnky sú vyrobené z vysoko kvalitných materiálov a sú navrhnuté tak, aby vyhovovali potrebám a požiadavkám každého lyžiara alebo snowboardistu. Nezabudnite na tieto dôležité doplnky, ktoré vám pomôžu vytvoriť dokonalý zimný dobrodružný zážitok.


Zobraziť celý popis kategórie
Kategória

Cena

Cena

Výrobca

Výrobca
  • Burton (12)

Farba

Farba
  • Stříbrná (1)

Dĺžka

Dĺžka
  • 130 cm (1)
  • 135 cm (1)
  • 138 cm (1)
  • 145 cm (1)
  • 147 cm (1)
  • 151 cm (1)
Poradíme vám?
+421 412 304 431
Najpredávanejšie v kategórii

Zoradenie

Zoradenie
Počet produktov na stranu:

Počet výsledkov

1 - 12 z 12 produktov
FILTROVAŤ PRODUKTY
© 2023 - Všetky práva vyhradené
coggiftsynccross