Potrebujete pomoc?
+421 412 304 431
(Po-Pia: 9:00 - 15:00)

Turistické batohy

Turistické batohy sú neodmysliteľným doplnkom pre všetkých dobrodruhov, ktorí sa vydávajú na prírodné výlety, turistiku a do horského terénu. Sú navrhnuté tak, aby splnili potreby náročných outdoorových aktivít, pričom zdôrazňujú pohodlie, odolnosť a praktickosť. V našej ponuke nájdete široký výber turistických batohov rôznych farieb, veľkostí a dizajnov, ktoré sú vhodné pre ženy aj mužov.

Pri výbere turistického batoha je dôležité brať do úvahy niekoľko kľúčových faktorov. Jedným z hlavných kritérií je veľkosť batoha, ktorá by mala zodpovedať dĺžke vášho výletu a množstvu vecí, ktoré plánujete so sebou nosiť. Turistické batohy s menším objemom sú vhodné pre krátke výlety a jednodňové túry, zatiaľ čo väčšie batohy s väčším objemom sú ideálne pre dlhšie expedície a viacdňové výpravy.

Pohodlnosť je ďalším dôležitým aspektom pri výbere turistického batoha. Batoh by mal mať ergonomicky tvarovaný chrbtový systém a nastaviteľné ramenné popruhy, aby sa mohol prispôsobiť vašej postave. Toto je kľúčové pre minimalizovanie zaťaženia chrbtice a zabezpečenie pohodlného nosenia počas dlhých túr. Batohy s bedrovými pásmi pomáhajú rozložiť váhu rovnomerne a zvyšujú stabilitu.

Turistické batohy, ktoré ponúkame, majú špeciálne úchyty a popruhy na pripnutie trekingových palíc, lyží, prilby a ďalšieho vybavenia. To znamená, že môžete ľahko prenášať svoje náradie a vybavenie bez toho, aby ste museli niesť ďalšie tašky alebo vaky.

Rôzne vrecká a priestory v batohoch vám umožňujú usporiadať vaše veci a prístroje tak, aby boli ľahko dostupné a dobre zoradené. Niektoré modely turistických batohov majú dokonca integrovaný pitný vak, ktorý vám umožňuje hydratovať sa počas výletu bez toho, aby ste museli prestávať a vyberať fľašu zvnútra batoha.

V našej ponuke nájdete turistické batohy od renomovaných značiek, ako sú batohy Dynafit, Ferrino, High Colorado a ďalšie. Tieto značky sú známe svojou kvalitou a spoľahlivosťou, čo znamená, že môžete mať istotu, že váš turistický batoh vás nesklame v najnáročnejších podmienkach v prírode.

Nakoniec, turistický batoh nie je len praktickým nástrojom pre váš outdoorový dobrodružný životný štýl, ale aj štýlovým doplnkom. Preto si môžete vybrať z rôznych farebných variantov a dizajnov, ktoré budú vyhovovať vašim preferenciám a štýlu. Nech už plánujete výlet do hôr, túry do prírody alebo jednoduchý deň vonku, turistický batoh je neoceniteľným partnerom


Zobraziť celý popis kategórie
Kategória

Cena

Cena

Výrobca

Výrobca
  • Burton (7)
  • K2 (1)
  • Salomon (2)
  • SPORT 2000 (2)

Dĺžka

Dĺžka
  • 147 cm (1)
  • 151 cm (1)
  • 152 cm (1)
  • 153 cm (1)
  • 155 cm (1)
  • 155W cm (1)
Poradíme vám?
+421 412 304 431
Najpredávanejšie v kategórii

Batoh DYNAFIT Radical 28 Blue

Batoh DYNAFIT Radical 28 je kompatibilný s hydratačným systémom. Disponuje výškovo nastaviteľným popruhom...

Batoh DYNAFIT Radical 23 Blue

Batoh DYNAFIT Radical 23 je kompatibilný s hydratačným systémom. Disponuje výškovo nastaviteľným popruhom...

Zoradenie

Zoradenie
Počet produktov na stranu:

Počet výsledkov

1 - 12 z 12 produktov
FILTROVAŤ PRODUKTY
© 2023 - Všetky práva vyhradené
coggiftsynccross