Potrebujete pomoc?
+421 412 304 431
(Po-pia: 9:00-16:00)

Skialp sety -Dámske

Radi vám ponúkame skialpinistické sety pre dámy, ktoré zahŕňajú všetko, čo potrebujete na vaše skialpinistické dobrodružstvá. Naše sety sú starostlivo zostavené a obsahujú dámske skialp lyže, skialpové lyžiarky, skialpové viazania, pásy na skialp a skialpové palice od renomovaných značiek, ako sú Dynafit, Atomic, Fischer a ďalšie, ktoré sú známe svojou kvalitou, výkonom a technickými inováciami v oblasti skialpinizmu.

Dámske ski alp lyže v našich setoch sú navrhnuté tak, aby poskytovali spoľahlivosť, stabilitu a výkon počas stúpania aj zjazdu. Využívajú rôzne technológie a konštrukcie, ktoré zaručujú správne vlastnosti pre rôzne terény a snehové podmienky. Naše dámske skialp lyže sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré poskytujú optimálnu kombináciu váhy, pružnosti a odolnosti voči opotrebeniu.

Dámske skialpové lyžiarky v našich setoch sú navrhnuté tak, aby zabezpečovali pohodlie, teplo a výkon počas skialpinistických výstupov aj zjazdov. Sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaisťujú odolnosť voči poveternostným vplyvom a izoláciu. Dámske skialpové lyžiarky majú špecifický dizajn a štýl pre ženskú anatómiu a ponúkajú správnu tuhosť, flexibilitu a presnosť, ktoré sú potrebné pri skialpinistických aktivitách.

Skialpinistické viazania v našich setoch sú dôležitou súčasťou výbavy, pretože zaisťujú spoľahlivé upevnenie lyže a zároveň umožňujú voľný pohyb počas stúpania. Naše skialpové viazania sú ľahké, spoľahlivé a poskytujú vynikajúcu kontrolu nad lyžou. Majú nastaviteľné hodnoty vypúšťania, ktoré je možné prispôsobiť váhe a skialpinistickému štýlu.

Pásy na skialp v našich setoch sú dôležitým doplnkom pre vaše stúpanie po zjazdových svahoch. Sú vyrobené z odolných materiálov, ktoré zabezpečujú spoľahlivú trakciu a odolnosť voči abrázii. Naše pásy na skialp sú ľahké a skladné, čo zjednodušuje ich prenášanie a používanie počas výstupov.

Skialpinistické palice v našich setoch sú navrhnuté tak, aby vám poskytovali stabilitu a oporu počas stúpania a kontrolu počas zjazdu. Sú vyrobené z odolných a ľahkých materiálov, ktoré sú prispôsobené skialpinistickým aktivitám. Niektoré skialpové palice majú nastaviteľnú dĺžku, čo vám umožňuje prispôsobiť ich rôznym terénom a preferenciám.

Vyberte si zo širokej ponuky skialpinistických setov pre dámy od značiek Dynafit, Atomic, Fischer a ďalších a zabezpečte si kompletné vybavenie pre svoje skialpinistické dobrodružstvá. S našimi kvalitnými dámskymi skialp lyžami, skialpovými lyžiarkami, viazaniami, pásy na skialp a skialpovými palicami budete pripravené na akékoľvek skialpinistické výzvy. S istotou a pohodlím sa môžete pustiť do objavovania horských vrcholov a zážitkov.


Zobraziť celý popis kategórie
Kategória

Cena

Cena

Výrobca

Výrobca
 • Fischer (1)
 • Rossignol (2)

Pohlavie

Pohlavie
 • Unisex (3)

Dĺžka

Dĺžka
 • 160 cm (1)
 • 170 cm (1)
 • 180 cm (1)

Systém viazania

Systém viazania
 • XPLORE (3)

Typ bežeckých lyží

Typ bežeckých lyží
 • Backcountry (3)
 • Adventure (1)

Typ bežkára

Typ bežkára
 • Expert (2)
 • Pokročilý (2)
 • Športovec (2)
Poradíme vám?
+421 412 304 431
Najpredávanejšie v kategórii

Zoradenie

Zoradenie
Počet produktov na stranu:

Počet výsledkov

1 - 3 z 3 produktov
FILTROVAŤ PRODUKTY
© 2023 - Všetky práva vyhradené
coggiftsynccross