Potrebujete pomoc?
+421 412 304 431
(Po-Pia: 9:00 - 15:00)

Dámske snowboardy

Naša rozmanitá ponuka dámskych snowboardov prináša skvelé možnosti pre všetky ženy, ktoré chcú zažiť nezabudnuteľné dobrodružstvo na snehu. Bez ohľadu na váš štýl jazdy, úroveň skúseností alebo preferencie, nájdete tu dámsky snowboard, ktorý vám umožní plne si vychutnať jazdu na svahu. Naša ponuka zahŕňa kompletné dámske snowboardové sety s viazaním alebo aj samotné dosky bez viazania, aby ste si mohli vybrať to, čo vám najviac vyhovuje.

Naše dámske snowboardové sety sú komplexným riešením, ktoré zabezpečuje optimálny výkon a pohodlie na svahu. Tieto sety obsahujú dámsky snowboard a prislúchajúce viazanie, čo znamená, že máte všetko potrebné pre rýchly a plynulý štart. Bez ohľadu na to, či preferujete univerzálny štýl jazdy, freeride, freestyle alebo jazdu do hlbokého snehu, naše dámske snowboardové sety pokrývajú všetky tieto možnosti.

Ak uprednostňujete individuálny výber viazaní, ponúkame aj dámske snowboardy bez priložených viazaní. Týmto spôsobom si môžete vybrať viazania, ktoré zodpovedajú vašim preferenciám a štýlu jazdy. Naše viazania na snowboardy sú navrhnuté tak, aby poskytovali bezpečné a pohodlné pripojenie k doske a umožnili vám maximálnu kontrolu.

Dámske snowboardy v našej ponuke sú dostupné v rôznych šírkach, od normálnych až po rozšírené. Šírka dosky je dôležitá pre správne prispôsobenie sa veľkosti vašich topánok a pohodlie pri jazde. Nech máte akúkoľvek veľkosť nôh, nájdete tu dosku, ktorá vám umožní komfortný a plynulý pohyb na doske.

Značky ako Lib Tech, Rossignol a Gnu sú zárukou kvality, výkonnosti a inovácií vo svete snowboardovania. Tieto značky sa venujú špeciálnemu navrhovaniu dámskych dosiek, aby zabezpečili najlepší výkon pre ženy. S týmito značkami môžete očakávať spoľahlivé a vysoko kvalitné dámske snowboardy.

Celkovo, naše dámske snowboardy sú navrhnuté tak, aby splnili vaše očakávania a zabezpečili vám zábavný a pohodlný zážitok na svahu. Bez ohľadu na to, či ste začiatočníčka alebo skúsená jazdkyňa, nájdete u nás dámske snowboardy, ktoré vám umožnia dosiahnuť vaše ciele a prežiť nezabudnuteľné chvíle na snehu.


Zobraziť celý popis kategórie
Kategória

Cena

Cena

Výrobca

Výrobca
  • Kenda (2)
  • MPB (2)
  • Vee Rubber (1)

Veľkosť

Veľkosť
  • 27,5″ (5)
Poradíme vám?
+421 412 304 431
Najpredávanejšie v kategórii

Zoradenie

Zoradenie
Počet produktov na stranu:

Počet výsledkov

1 - 5 z 5 produktov
FILTROVAŤ PRODUKTY
© 2023 - Všetky práva vyhradené
coggiftsynccross