Potrebujete pomoc?
+421 412 304 431
(Po-Pia: 9:00 - 15:00)

Čiapky & Čelenky

Pánske zimné čiapky a čelenky sú neodmysliteľným doplnkom pre chladné zimné dni. Sú navrhnuté tak, aby vám poskytovali optimálnu tepelnú izoláciu a zároveň vám umožnili športovať a aktívne sa pohybovať.

Tieto pánske čiapky sú vhodné na rôzne športové aktivity, ako je beh, turistika, lyžovanie alebo jednoducho na bežné nosenie počas chladného počasia. Niektoré čiapky majú špeciálne vlastnosti, ktoré zabezpečujú účinné odvádzanie potu a zároveň dokonale hrejú vašu hlavu. Týmto spôsobom udržujú teplotu v rovnováhe a minimalizujú riziko prechladnutia.

Funkčné zimné čiapky majú vynikajúce vlastnosti, ktoré vás udržia v teple a suchu. Materiály použité pri ich výrobe sú špeciálne navrhnuté na udržanie telesného tepla a zároveň umožňujú cirkuláciu vzduchu, čo zabraňuje prehrievaniu hlavy.

Niektoré zimné čiapky majú navyše UVA a UVB ochranu, čo chráni vašu pokožku pred škodlivými slnečnými žiareniami aj v zimných mesiacoch. To je veľmi dôležité, pretože aj keď je vonku chladno, slnko stále vyžaruje škodlivé žiarenie.

Medzi známe značky pánskych zimných čiapok patrí napríklad značka EISBÄR. Čiapky EISBÄR sú známe svojou vysokou kvalitou, funkčnosťou a štýlovým dizajnom. Sú navrhnuté s dôrazom na detail a zaručujú vám maximálny komfort a pohodlie počas vášho športového výkonu alebo bežného dňa.

Investujte do pánskych zimných čiapok a čeleniek a získajte spoľahlivú ochranu a teplo pre vašu hlavu v chladných zimných dňoch. Vychutnajte si aktivity na čerstvom vzduchu s pocitom komfortu a bezpečia. Nechajte svoju hlavu vyjadriť váš štýl a zvoľte si čiapku, ktorá najlepšie vyhovuje vašim potrebám a preferenciám.


Zobraziť celý popis kategórie
Kategória

Cena

Cena

Výrobca

Výrobca
  • Sporten (1)

Farba

Farba
  • Vícebarevná (1)

Dĺžka

Dĺžka
  • 166 cm (1)

Typ zjazdovky

Typ zjazdovky
  • Park (1)

Typ lyže

Typ lyže
  • Freestyle (1)
Poradíme vám?
+421 412 304 431
Najpredávanejšie v kategórii

Zoradenie

Zoradenie
Počet produktov na stranu:

Počet výsledkov

1 nájdený produkt
FILTROVAŤ PRODUKTY
© 2023 - Všetky práva vyhradené
coggiftsynccross