Potrebujete pomoc?
+421 412 304 431
(Po-pia: 9:00-16:00)

Bežecké palice

V našej ponuke nájdete palice na bežky, ktoré sú neoddeliteľnou súčasťou výbavy pri bežkovaní. Ponúkame karbónové palice na bežkovanie pre dospelých, ktoré sú vyrobené z kvalitného karbónového materiálu, čo zaručuje ich ľahkosť, pevnosť a optimálnu tuhosť. Tieto palice sú navrhnuté tak, aby poskytovali dobrú odozvu pri tlačení a pružnosť pri odraze.

Okrem dospelých palíc na bežkovanie ponúkame aj detské palice na bežky, ktoré sú prispôsobené potrebám a veľkosti detí. Tieto palice sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zabezpečujú ich odolnosť a bezpečnosť pri používaní. Sú navrhnuté tak, aby deti mali správnu dĺžku palíc a pohodlné rukoväte, čo im umožňuje lepšiu kontrolu a stabilitu pri bežkovaní.

Ponúkame tiež náhradné diely k bežeckým paliciam, ako sú tanieriky a hroty. Tieto diely sú dôležité pre správne fungovanie a používanie palíc. Tanieriky slúžia na správne rozloženie tlaku na snehu, čo zlepšuje stabilitu a ovládateľnosť palíc. Hroty poskytujú lepšiu trakciu a oporu pri chôdzi na zľadovatelých povrchoch. V prípade potreby je možné tieto diely jednoducho vymeniť a udržiavať tak palice v optimálnom stave.

V našej ponuke nájdete palice od renomovaných značiek ako Leki, Italbastoni, Salomon a ďalšie. Tieto značky sú známe svojou kvalitou, odolnosťou a funkčnosťou svojich produktov. Ich palice sú navrhnuté a vyrobené s dôrazom na výkonnosť, pohodlie a ergonómiu, aby poskytovali maximálnu spokojnosť a výkon pri bežkovaní.

Ak hľadáte kvalitné palice na bežky a príslušenstvo, neváhajte nás kontaktovať. Radi vám poradíme a pomôžeme vybrať palice, ktoré budú najlepšie vyhovovať vašim potrebám a preferenciám.


Zobraziť celý popis kategórie
Kategória

Cena

Cena

Výrobca

Výrobca
  • EkoMedica (89)

Objem

Objem
  • 500 ml (40)
  • 300 ml (18)
  • 100 ml (10)
  • 30 ml (8)
  • 1000 ml (5)
  • 50 ml (4)
Poradíme vám?
+421 412 304 431
Najpredávanejšie v kategórii

Bežecké palice LEKI PRC 650

Karbonové bežecké palice LEKI PCR 650 sú vyrobené z veľmi odolného a ľahkého karbónu. Palice majú...

Bežecké palice STUF Nordic Cruise

STUF Nordic Cruise sú spoľahlivé a odolné palice z vysoko kvalitného hliníka s pohodlnou plastovou rukoväťou. Palice majú...

Bežecké palice SALOMON Escape Vitane

SALOMON Escape Vitane sú spoľahlivé a odolné palice z kompozitového materiálu s ultra nízkou hmotnosťou. Pohodlnú rukoväť...

Zoradenie

Zoradenie
Počet produktov na stranu:

Počet produktov na stranu

Počet výsledkov

1 - 54 z 89 produktov
FILTROVAŤ PRODUKTY

Načítať viac

Stránkovanie

© 2023 - Všetky práva vyhradené
coggiftsynccross