Potrebujete pomoc?
+421 412 304 431
(Po-pia: 9:00-16:00)

Vak na bežky, obal na bežecké lyže

V našej ponuke nájdete široký výber vakov na bežecké lyže, ktoré sú ideálne pre bezpečné a praktické prenášanie a skladovanie vašich bežeckých lyží. Ponúkame pánske, dámske aj detské obaly na bežecké lyže, aby sme vyhoveli potrebám všetkých bežeckých nadšencov.

Vaky na bežecké lyže sú navrhnuté tak, aby poskytovali ochranu a pohodlie pre vaše lyže. Materiály, z ktorých sú vyrobené, sú odolné voči poškriabaniu, vode a iným vonkajším vplyvom, ktorým sú lyže vystavené pri prenášaní alebo skladovaní. Tieto vaky majú dostatočný objem na jeden pár bežeckých lyží, čo umožňuje bezpečné a pohodlné ich prenášanie.

Okrem vakov na jediný pár lyží máme v ponuke aj väčšie vaky, do ktorých sa zmestí viacero párov bežeckých lyží. Tieto vaky sú ideálne pre rodiny alebo skupiny bežeckých nadšencov, ktorí majú viacero párov lyží. Tieto väčšie vaky majú dostatočný objem a sú vybavené pohodlnými ramennými popruhmi, ktoré umožňujú jednoduché prenášanie aj väčšieho množstva lyží.

Medzi známe značky vakov na bežecké lyže, ktoré ponúkame, patria Fischer, Atomic, Leki a ďalšie. Tieto značky sú známe pre svoju kvalitu, spoľahlivosť a odolnosť. Všetky vaky v našej ponuke sú dôkladne vybrané a prechádzajú prísne kontroly kvality, aby sme zabezpečili, že dostanete výrobky najvyššej kvality.

Pri výbere vakov na bežecké lyže je dôležité venovať pozornosť správnym veľkostiam a funkciám, aby vaky poskytovali dostatočnú ochranu vašim bežkám. Odporúčame si vyskúšať rôzne veľkosti a modely, aby ste si mohli vybrať tie, ktoré najlepšie vyhovujú vašim potrebám a preferenciám.

Ak máte akékoľvek otázky alebo potrebujete ďalšie informácie ohľadom obalov na bežecké lyže, neváhajte sa obrátiť na nás. Naši odborní poradcovia vám radi pomôžu s výberom správnych vakov a poskytnú vám ďalšie informácie o jednotlivých modeloch a značkách. Veríme, že s našimi vakmi na bežecké lyže budete mať skvelé skúsenosti a pohodlne si prenášať a skladovať vaše obľúbené lyže.


Zobraziť celý popis kategórie
Kategória

Cena

Cena

Výrobca

Výrobca
  • Elan (1)

Pohlavie

Pohlavie
  • Detské (1)

Farba

Farba
  • Ružová (1)

Priemer

Priemer
  • 14mm (1)

Veľkosť palíc

Veľkosť palíc
  • 100 cm (1)
  • 85 cm (1)
  • 95 cm (1)

Použitie palíc

Použitie palíc
  • Zjazdové (1)

Upínací systém

Upínací systém
  • System Strap Jr (1)

Rukoväť

Rukoväť
  • Jr ErgoForm Grip (1)
Poradíme vám?
+421 412 304 431
Najpredávanejšie v kategórii

Zoradenie

Zoradenie
Počet produktov na stranu:

Počet výsledkov

1 nájdený produkt
FILTROVAŤ PRODUKTY
© 2023 - Všetky práva vyhradené
coggiftsynccross